Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal lányoknak honnan van...

Fiatal lányoknak honnan van pénze saját berendezett szalonra?

Figyelt kérdés

Nálunk a városban a fiatal kislányok (húsz év körül) sorra nyitják a szépségszalonjaikat.Azért kíváncsi lennék hol dolgoztak meg a több milliós ingatlanért, kozmetikai gépekért,berendezésért.

Vagy ennyire gazdagok a szülők hogy lazán kipengetik a gyereknek?Akkor meg nem gáz ezeknek a lányoknak ha megkérdezik hogy mit dolgoztak eddig?-Semmit.Én szégyellném ha huszonévesen mindent anyutól aputól kellene kérnem.Meg mennyire lenézhetik az ilyenek az átlagos munkás vendégeiket...nem is tudom miről tudnának beszélgetni :D


2020. nov. 12. 15:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Ajjaj, valaki nagyon frusztrált és komplexusos.

Senkinek sem fogod bemagyarázni, hogy te visszautasítanád a szülői segítséget. Szimplán irigy vagy.

2020. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%

Tudod van a lábuk között valami ami nagyon értékes... Lásd Borkai esete


De lehet szülők + hitel stb

2020. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudhatod, milyen módon jutottak hozzá: örökölhettek ingatlant, vagy pénzt, támogathatják a szülök, vehettek fel kölcsönt.


Az nem szégyen, ha egy vállalkozál elindításához segítséget vesznek igénybe, ez nem elítélendö, de ez nem annyit jelent, hoyg MINDENT a szülöktöl kér, ez nagyion buta általanosítás.

Másrészt meg aki szolgáltatási szektorban dolgozik, az NEM nézi le a vendégeit, aki ett hiszi, az nagyon buta, proli módon gondolkodó valaki..

De ahogy írtam, nem feltétlen a szülöktöl kapja a pénzt - illetve sok esetben kölcsön kapja tölük is -, vannak más lehetöségek is. Ne legyél ennyire elöítéletes vagy/és írigy!

2020. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Aztán ezek a gazdag kölykök szoktak itt gyakorin is tenni fejüket hogy ők a semmiből építték fel magukat.

Valóság gazdag kölyke gazdag lesz mert mindent a kölyke alá tesz, semmi különbség sincs a nemesi rang és pénz között mindkettő tovább öröklödik és mindkettő csak extrém idiótaság esetén veszíthető el.


A szegény gyereke meg élete végéig gürcül hogy legyen egy retkes lyukja ahol élhet, meg egyáltalán a gyerekét tisztességel feltudja nevelni, de hát a gyerekéből is csak gazdag csicska lesz.


A gazda gyerekének ingatlanját fogja bérelni, a gazdag poronty zsebét tömködni. A nyomor örökletes, ahogy a jólét pénz is.

A szegény nyomorultak szaporodnak pedig csak az átkot adják tovább.

2020. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%
alkalmazottként dolgoztam szépségszalonba, a bvételem kb 30%űt minden hónapban félretettem, ebből pedig 2 év alatt lett elég a saját szalon nyitására.
2020. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem irígy vagyok mert én nem szépségiparban tanulok és nem is ebben akarok dolgozni.Megtehetném hogy bérlek szalont a SAJÁT pénzemből amiért én dolgoztam meg.De engem nem érdekel ez hogy kenegessem másnak az arcát izékkel :D

Csak igazságtalannak tartom hogy sokan nagyon tehetségesek és jók a szakmában pl barátnőm de ő minden hónapban kipengeti a bérleti díjat meg összespórolta a pénzt minden egyes cuccra a szalonban.

Azt meg gáznak tartom hogy azért mert valaki gazdag már minden jár neki rögtön.Én már csak elvből sem mennék ilyen helyre.

2020. nov. 12. 16:00
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Állami támogatás is van ezekre bőven. Vannak vissza nem térítendő, vagy kedvezményes kamatozású kölcsönök. Vagy szülő segíti, párja segíti vagy dolgozik mellette 4 műszakban a gyártósoron, mellette meg otthon lakik és nem költ másra. Ismerek ilyet is és olyat is.
2020. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem saját, hanem bérli.
2020. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Jó, tegyük fel, hogy a szüleim jómódúak, fizették nekem az iskolákat, tanfolyamokat, kaptam tőlük egy lakást és megvették nekem a szalonomat, ahol fodrász-sminkesként ki tudtam indítani a vállalkozásomat.


Ez téged miért bánt?

2020. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Fentebb leírtam hogy miért.Másrészt meg szerintem ha valaki felnőtt akkor az azzal jár hogy saját maga dolgozik meg a sikereiért,dolgaiért.Nem a szülők.Szerintem egyszerűen gáz.Kb a kitartott nőkkel tudnám ezt a jelenséget összehasonlítani.Életképtelensèg...

Nekem is besegítettek a szülők ebbe abba de azért nem mindent ők raktak a popóm alá.És örülök neki mert nagyon sokat nőtt az önbizalmam hogy látom megállom a helyem minden téren és hogy magam dolgoztam meg a sikereimért.

2020. nov. 12. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!