Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ha a főnökötök a...

Mit tennétek ha a főnökötök a korona járvány miatt minden dolgozót visszaállítana minimálbérre mert költséget kell csökkenteni?

Figyelt kérdés

Van aki eddig is annyit kapott de van aki már közel 200 ezer forintot is keresett. Faluhelyről van szó, szóval nem nagyok a fizetések, meg vannak egyéb juttatások azok nem lennének elvéve.


Korona miatt kevesebb a megrendelés így ez a lépés van fontolgatva vagy elküldések de hát melyik a jobb ?


2020. nov. 14. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem lenne más munkalehetőségem, akkor nyilván nem örülnék neki, de benyelném, hogy több legyen a bevételem a nullánál. Ha lenne más, akkor lelépnék.
2020. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
El kell fogadnod. Az új bmw-re kell a pénz mert különben megroppan az autóipar.
2020. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék másik állást keresni. Ha nem találok, akkor pedig összeszorított fogakkal dolgoznék és megpróbálnám fejleszteni magam (például nyelvtanulás, esetleg egy okj tanfolyam).
2020. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó aranyos vagy, de pl elárulom neked , hogy én pontosan ezt tettem, amit írtál egy plusz szakma és egy középfokú nyelvvizsga...:)

nem lettem előrébb így sem...:S nekem is van egy biztos" munkahelyem, aminek megint le kellett állnia a vírus miatt, így megint bizonytalan anyagi helyzetbe kerültem és így van is munkám meg nincs is, vagyis vagy megmaradok ennél a most bizonytalan de amúgy biztos munkahelynél vagy a koronavírusjárvány kellős közepén keresek egy másik állást ami még ennyire sem biztos, és ha beüt a sz..r, akkor elsőként engem küldenének el, mivel én új ember vagyok...akkor most vajon mi ilyenkor a helyes döntés?

2020. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező a kérdésedre válaszolva , hát igen le kell nyelned, mert kb ez a helyzet amit az előbb leírtam...kereshetsz másik munkát, de ott is ha beüt a sz..r , akkor te repülsz elsőként, mint új munkatárs..sajnos ez van és ez benne van most a pakliban..
2020. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már megint te???
2020. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi munkahelyünk ugyanezt tette márciusban, de nem kellett sokáig tűrni mert 2 hónapra rá csődbe ment az egész és más minimálbért se tudott adni, mindenki repült.

Azóta se lett új helyem, alkalmi szarakodások vannak (költöztetés 10.000/nap-nem is rossz ha naponta lenne ilyen, de heti 1-2 ilyen kicsit karcsú)

2020. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagyon sokan vagyunk ilyen helyzetben , volt minden márciusban , szabadásgok elvétele, elküldtek sokakat munkanélkülire aztán visszavették, közben ugyanúgy dolgoztak ingyen oh...színes a skála ...
2020. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Én már 200ezres fizunál is bőven keresgélnék másik állást.
2020. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
keresni azt mindig és mindent lehet na de találni lóf****szt se.
2020. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!