Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telenornál dolgozik valaki...

Telenornál dolgozik valaki értékesítőként?

Figyelt kérdés

Hirdetnek a környékemen munkát ilyen pozícióra, de nem tudom, hogy érdemes-e oda átmennem így a covid idején. Csak az vonz, hogy az nem nehéz fizikai munka, mint a jelenlegi munkahelyem.

Dolgozott ott valaki? Mennyire teljesíthetetlen elvárásaik vannak? Milyen a fizetés, a munkarend?


2020. nov. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fizu 120k nett
2020. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a válasz direkt provokatív
2020. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom melyik régió, én Pest megyében voltam évekkel ezelőtt (4) akkoriban 220-240 körül volt. Ott maradtak szerint ez most 300 nettó felett van. Tervek persze vannak, amiket el kell érni, de elég ügyesen húzzák meg a határokat, mert tenni kell érte, de elérhető és ehhez minden segítséget meg is ad a cég. Ezen felül még a cafeteria keret is nagyon szép. A hangulat meg rendben van céges szinten is. Mint mondtam dolgozni azért kell, de klímás, szép környezetben és azt gondolom a fizetés is rendben van :) Versenyek is vannak, amik jó teljesítéssel szintén jól tudnak jönni :) Régióknak egyébként a fizetéshez annyiban van közük, hogy kis településen kevesebb a vevő is. Természetesen a targetek ezt követik is; tehát az alapfizu mindenhol azonos, a bónusz ami targetfüggő, de a pontok is ehhez mérten vannak kialakítva.
2021. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez most melyik feladatkör pontosan? Az aki az utcáról bejövő vevőkkel foglalkozik vagy hideghívásokat kell kezdeményezni cégek/magánszemélyek irányába?
2021. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már keveredik a kettő :O (hármas vagyok).

Tehát mikor én voltam akkor a személyes értékesítés még csak személyes volt, de a Covid sok mindent átalakított a Telenornál is. Ezzel kapcsolatban pl azt, hogy a személyes ügyfélszolgálat is elmozdult a CC irányába. Az új embereket már eszerint veszik fel.

2021. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!