Most hol dolgoztok?

Figyelt kérdés
Akik vendéglátásban, turizmusban dolgoztak és elvesztették a munkahelyüket, ti most mit csináltok? Hol dolgoztok, hol találtatok munkát és mennyi idő után?

2020. nov. 17. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hotelben dolgoztam Ausztriában, hó elején bezárt. Elvileg jár a bér nagy része és visszavárnak, de nincs info egyelőre. Néztem alkalmi munkákat de még nem találtam.
2020. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Édes Ausztria, Édes külföld! Mi lesz most a sok külföldre vágyó elkeseredett magyar munkavállalóval? :O
2020. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

"Édes Ausztria, Édes külföld! Mi lesz most a sok külföldre vágyó elkeseredett magyar munkavállalóval? :O"


Most a megtakarított pénzükkel jól elvannak, és pihennek, amíg te be vagy sz@rva, hogy koronás leszel. Aztán, ha vége lesz a bulinak, visszamennek és szénné keresik majd magukat, mert bizony az emberek, ha biztonságban érzik majd magukat megindulnak a nagyvilágban.

2020. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Megtakaritott pénzüket szépen felélik amiért annyit robotoltak 7/6 nap. Otthon unatkoznak én meg addig itthon építem a karrierem. Ők meg vírus után kezdik elölről a padlomosassal
2020. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

"Megtakaritott pénzüket szépen felélik amiért annyit robotoltak 7/6 nap. Otthon unatkoznak én meg addig itthon építem a karrierem. Ők meg vírus után kezdik elölről a padlomosassal"


1 év alatt összeszednek annyit, amiért te 10 évig robotoltál, büszke lehetsz magadra :D

2020. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze.:D Álmodj király! Itthon nettó 500-at keresek meg kényelmes munkával azok meg kicsivel több, mint ennyiért hajtanak kint. Most meg aztán unalom van otthon a mamahotelben. Ez ám az élet!
2020. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs de miért kell idejönni veszekedni meg kötekedni? Csak egy egyszerű kérdést tettem fel, mert érdekel, hogy aki szintén ezek a területen dolgozott, az most mit csinál helyette. Erre neki áll itt veszekedni meg beszólogatni másoknak... mi van veled ember?! A depresszió meg a bezártság az agyadra ment? Ez okoz boldogságot, hogy beleállsz másokba ok nélkül?!


A többieknek köszi a választ!

2020. nov. 18. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát persze.:D Álmodj király! Itthon nettó 500-at keresek"


Igen, ismerjük a gyakoris 500 ezres fizukat. :D

2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja te meg számolni tanulhattál volna meg.
2020. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!