Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor derül ki, hogy kit...

Mikor derül ki, hogy kit hívnak be/kit választanak ki?

Figyelt kérdés

KB 1 hónapja a Budapest Bank karrier oldalán jelentkeztem egy gyakornoki pozícióra, rá pár napra hívtak is, hogy milyen suliba járok meddig van tanulói jogviszonyom, mikor tudnák kezdeni, ha engem választanak stb..

A hirdetés azóta is kint van egy már egy közvetítő cég is hirdeti.

Mikorra várható, hogy eldöntsék kit hívnak be?

Gondolom, ha már valasztottak volna nem hirdetnék a pozíciót. Mitől függ, hogy meddig hirdetik? (nem láttam időt meghatározva)

Van valakinek tapasztalata, hogy is zajlik ez és kB mennyi idő?



2020. nov. 18. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
akkor ez cumi
2020. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előre kifizetik a hirdetési díjat akár hónapokra is, aztán lehet, hogy 1 hét alatt már eldöntötték. Az is lehet, hogy a főnök szeretne valakit felvenni, de nem kapott rá engedélyt, ennek ellenére hirdet, gyűjti az életrajzokat talonba. Ezen ne rágd magad, lépj tovább.
2020. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is éltem bele magam túlságosan a dologba csak érdekelt, hogy miért van ez és kb meddig tartanak az ilyenek. Köszönöm válaszát!
2020. nov. 18. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megadtál bérigényt +/-10 százalék az ő ajánlatukhoz képest passzolót hívják be. Könnyebb sírni, hogy nincs ember, de fizetni rendesen azt nem akarnak.
2020. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kértek ilyet le volt írva h x Ft/ óra az adatoknál.
2020. nov. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!