Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy készüljek első állásinter...

Hogy készüljek első állásinterjúra? És hogy fuvarszervező interjúra? Ha angolba belekérdeznek, mire számítsak?

Figyelt kérdés

#első állásinterjú #fuvarszervező állásinterjú #angol állásinterjún
2020. nov. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
hogy lehet készülni egy állásinterjúra? ez nem vizsga hogy tanulni kell rá. ha angolba belekérdeznek, akkor angolul fognak beszélgetni veled. egyébkét meg öltözz elegánsan, legyél tiszta és ápolt, kipihent.
2020. nov. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik, mivel foglalkozik a cég és milyen szolgáltatásokat kínál a vevők számára, akkor tudd a pontos választ (nézd meg előtte a honlapjukat!) Ha megkérdezik, miért éppen téged kellene felvenniük az 1000 jelentkezőből, találj ki valami frappánsat! Egyébként meg add önmagad, az mindig bejön. ;)
2020. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
add önmagad.
2020. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha belekérdeznek az angolba, akkor válaszolj te is angolul. Nem olyan nehéz, kivéve ha nem tudsz angolul.
2020. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinál egy fuvarszervező?

Nyilván van szakirányú végzettséged, belekérdeznek a releváns tapasztalatban. A cégből készülj fel.

2020. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1-es hát azért lehet.. én így utána már több infót tudnék adni magamnak..

persze, hogy nem vizsga, de például a cegbol sem art felkeszulni

persze nyilván angolul, de arra voltam kíváncsi, hogy mit/mirol szoktak..

köszönöm, az utolso is egy hasznos info volt, mert lyukas zokniban, fél kilo zsirral a fejemen akartam odamenni..

'koszi' #4es..

a többieknek tényleg köszönöm :)

2020. nov. 24. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!