Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gazdasági diplomával...

Egy gazdasági diplomával nehéz lenne külföldön munkát találni? Úgy tudom leginkább szakmunkások vagy műszaki diplomások szoktak kimenni.

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját szakmádban gyakorlatilag nem fogsz tudni elhelyezkedni. Szakképesítést nem igénylő munkákat pedig ugyanúgy találhatsz.
2020. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy gondoltam, hogy a diplomával helyezkednék el
2020. nov. 24. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menedzsmentes, marketinges irodai melóknál mindig előnyben lesz részesítve a helyi veled szemben. Pénzügyes helyekre meg már csak azért sem vesznek fel, mert azt gondolják nem vagy tisztában az adott ország adózási, vagy számviteli, vagy bankrendszerével.
2020. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodás diplomával?
2020. nov. 24. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megpróbálni de a nyelv megy? Feltételezem megy azért.


Viszont, ismertesd el a diplomád odakint akkor több esélyed van. Illetve ha elvegzel ott kint valami pénzügyek képzést pluszban szerintem simán felvesznek. Mert látják hogy na neki innen is van papírja.


Van egy ismerősöm aki kint csinálta meg a mérlegképes könyvelőit és felvettek Spárba konyvelesre

2020. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kulonben muszaki diplomaval kint a technikusi szintrol indulsz, ennyi elony van es nem a szalagrol. Illetve meg irodabol tudsz kiindulni, a tobbi rajtad meg a nyelvtudasodon all.
2020. nov. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!