Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok telefonos ügyfélsz...

Dolgoznátok telefonos ügyfélszolgálaton?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem egy telefonos ügyfélszolgálaton munkát vállalni.

Napi 12 óra, bejövő hívásokat kellene fogadni egy tájékoztató ügyfélszolgálaton.

Akinek esetleg van ezzel tapasztalata, hogy bírta? Egy kicsit félek, sokszor hirdet meg állásokat ez a cég.

Diplomám van, a szakmámban még nem tudtam elhelyezkedni, ezért ezzel próbálkoznék.



2020. nov. 24. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem mivel nem bírnám idegekkel az értetlen embereket.
2020. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében most ezt csinálom, és azt tanácsolom, hallgass az ösztöneidre. Keress tovább inkább másikat.
2020. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha piacképes a szakmád akkor tarts ki, nem véletlen keresnek mindig embereket, kevés pénz és szellemileg nehéz munka.
2020. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Telefonos ügyfélszolgálattal nem lenne bajom,de a 12 óra nekem nagyon sok lenne.
2020. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha!!! Rettenetes egy munka ez. Ket evig birtam, ugy mondtam fel, hogy teljesen kiegtem, ideges voltam mar ejszaka is, aludni se tudtam, legalabb 5 evet oregedtem. Nagyon sok a buta ember, el se hinned. Vannak olyanok, akik meg se hallgatnak, csak orditanak, mintha te tehetnel mindenrol, vagy eleve ugy hivnak fel, hogy valaki felhuzhatta oket es rajtad vezetik le a duhuket. Az se kellemes, hogy megallas nelkul csorog a telefon, kb. semmit nem lehet mellette csinalni, es minden perceddel el kell szamolni. Tenyleg csak akkor csinald, ha nagyon nincs mas lehetoseged!
2021. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!