Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Ha két lehetőség lenne, melyik munkát fogadnátok el?

"X" munka:

Nettó 210ezer Ft fizetés, 8órás munka, hétfőtől péntekig, modern környezet, nincs home office lehetőség, ügyfelekkel személyes kontakt, külföldiekkel is, viszont 2 műszak, heti váltásban, délelőtti műszak 5.45től kezdődik, délutáni műszak este 21.00ig van. Nem ismerek ott senkit.


"Y" munka:

Fizetés nem egyértelmű, kb nettó 150-200ezer között lehet, 8órás, hétfőtől péntekig, ütött-kopott felszerelés, home office van, de nem adnak hozzá eszközt így saját géppel oldható meg plusz még egy két dolgot még hozzá kell rakni, nincs személyes kontakt az ügyfelekkel, munkaidő 8-17.00ig megbeszélés alapján plusz egy nap (heti egyszer) este 20.00ig, ez kicsit kezdetleges munka, akár egy másik osztályra is vissza kell menni segíteni. Itt ismerek néhány embert.


Mind2 munkahely kb 1 óra vagy másfél órás tömegközlekedéssel érhető el. Nem messze van egymástól a két helyszín.


2020. nov. 29. 19:29
A kérdező szavazást indított:
X
Y
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Z.
2020. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Számomra az első opció egyből kiesik, a külföldi ügyfelek miatt. Velük nyilván nem magyarul kell kommunikálni. Marad a második opció.
2020. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én tanultam több nyelvet is és mellette korábban is dolgoztam közvetlen turistákkal :) de érzem ezt az álláspontot is
2020. nov. 29. 20:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bánod az utazást és azt, hogy a váltott műszak miatt (ami heti váltásban még tök menedzselhető), akkor az első.


Viszont ha nem akarsz éjszaka másfél órát utazgatni, akkor a második.


Azt nem tudom, hogy oda-vissza vagy csak oda ilyen hosszú.

2020. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 vagy 1.5.óra csak oda közlekedés :/ viszza is kb. ennyi attól függ, hogy milyen járművel(vilivel, busszal, metróval) megyek vagy hogy, hogy érem el őket, kb 2vagy 3 órát utazok egy nap :( Budapesten belül
2020. nov. 30. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem valasztanam a valtott muszakot. 9 utan azert ennyit utazni kimerito
2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valami harmadikat inkább.

Egyik rosszabb mint a másik.


Nem tudsz másra pályázni?

Mindkét helyen állatnak néznek a leírás alapján.

2020. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Én tanultam több nyelvet is és mellette korábban is dolgoztam közvetlen turistákkal :) de érzem ezt az álláspontot is"


210e-ért beszélsz még idegen nyelvet is? Ezért tart itt ez az ország, ahol.

2020. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
X de ha nem kenyérre kell akkor kb egyiket se, kivárnék tavaszig!
2020. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 miert, te mennyiert beszelsz idegen nyelvet?
2020. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!