Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A KPMG-nél miért ilyen fontosa...

A KPMG-nél miért ilyen fontosak a külföldi tanulmányok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagy előny, meg tapasztalat, meg valami alapján szűrni kell, de miért csak ezt nézik? Miért nem a gyakornoki tapasztalatokat nézik vagy a nyelvtudást? Felfoghatatlan, hogy egy ilyen nagy és elismert cég HR-esei az alapján döntik el, hogy lesz-e sikeres karriere valakinek vagy sem, hogy a jelentkező szülei tudták-e fizetni a külföldi félévet.

2020. nov. 30. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a SZIE-n és semmit nem érzékelek ebből a nagy színvonal növekedésből. Mióta alapítványi lett az iskola, sokat romlott az oktatás szervezés, különösen a fizetős hallgatók szívják meg, akik így már nem akarnak annyira itt tanulni. A laborokban nincs elég eszköz és reagens, emiatt a nemzetközi kutatási programjaink döglődnek. Ez már a járvány előtt is gáz volt, azóta még inkább érezhető.


Arra van több lehetőség, hogy átigazolj az egyetemről a magán szférába, ugyanannyi munkáért és jóval több pénzért. Egész diagnosztikai laborok válnak ki és alakulnak céggé, volt egyetemi dolgozókkal, de már az egyetemen kívül.

2021. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a KPMG-nél vagyok gyakornok és nem voltam erasmuson,nem tanultam külföldön.

Első év egyetemtől dolgoztam inkább gyakornokként szakmai helyeken, cégnél,ez jelentett előnyt a KPMG-nél is az én esetemben.

2021. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!