Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Samsungnál milyen gépészmérnök...

Samsungnál milyen gépészmérnökként dolgozni?

Figyelt kérdés
Lehet fejlődni? Milyenek a kollégák, vezetők? Fizetés?

2020. dec. 1. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezeket nem tudtam, de viszont iszákos vezetők is voltak, annak ellenére hogy szúrópróbaszerűen szondáztatnak a bejáratnál.
2021. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szonda már rég volt. Azt tuti tudom, hogy egyes középvezető keményen nyomja a Kokót. Most a legfrissebb a sexuális zaklatás. Meglátnak egy nőt és rögtön rámásznak
2021. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ennyire durván azért nem játszottak régebben.. de van sok oda nem való az biztos.

És az oda nem való felsővezető véletlenül sem tesz maga mellé olyat aki esetleg okosabb lenne mint Ő..

2021. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13. Na ebben teljességgel igazad van. Én is így buktam be. Kineveztek műszakvezetőnek. Jól is csináltam, a koreszok is jól elvoltak velem. Ameddig nem jött egy új manager, aki féltette a pozícióját és inkább áthelyeztetett
2021. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most a legfrissebb, hogy mindenki dugni akar mindenkit, a csóró fogatlan biztonsági örtől kezdve a managerel zárva a sort
2021. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!