Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért érdeke a területi...

Miért érdeke a területi vezetőnek elvágni a szálakat a munkáltatói irány felé?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozik, hogy szolgálati utat tartsuk be, közben pedig jóban vagyok a munkáltatóval.(égyébként nem vasút jellegű munkahely, tehát nincs félkatonai berendezkedés, meg amúgy is dolgoztam ilyen helyen, tehát tudom miről szól a félkatonai) amiben kell abban segítenek nekem. Nekem egyébként munkaszerződés alapján nem a területi vezető a felettesem.
2020. dec. 2. 03:31
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezt vele kéne megbeszélned és velem, közösen. Figyellek. :)


Üdv: A felettesed

2020. dec. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vasútnál ami kocka, azt gurítják, ami meg gömb, azt cipelik.
2020. dec. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te érted, mit szeretnél kérdezni?

Ha igen, valószínűleg egyedül vagy vele.

2020. dec. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a vezetőd kérdezd meg
2020. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem például halálra idegel, amikor a csoportvezetőim emberei megkerülik a saját csoportvezetőiket, és hozzám jönnek mindenféle csip-csup ügyekkel, mert azt hiszik, hogy jópont ha engem kérdeznek.



Én ki is szoktam adni az alattam lévő csop.vezeknek, hogy szűrjék meg a dolgokat, mert ha mindenki mindennel hozzám rohangál, akkor az egyrészt elviszi minden időmet, másrészt pont azért vannak ők ott, hogy elrendezzék az egyszerűbb kérdéseket.

2020. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BeefEater ***** válasza:

Nagyon nyomós ok kell ahhoz, hogy a szolgálati utat valaki megkerülje. Ha ez rendszeresen előfordul, akkor megszűnik a bizalom a közvetlen beosztott és a vezetője között és a főnökre sem feltétlen vet jó fényt az ő főnökei előtt.


Ha mátrix-szerű a vezetési struktúra (akkor sajnállak), akkor mindig ahhoz érdemes menni a problémával aki szerinted a legkompetensebb ü a többieket meg tájékoztatni vagy ha olyan a dolog teljesen nyíltan kommunikálj és akkor senki sem fogja magát kihagyva érezni.

2020. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

6: nyilván nem egy mátrixot akar megkerülni, hanem úgy érzi, hogy ő "jóban van" a felettese felettesével, és innentől inkább vele beszélne.


Ha mátrix lenne, akkor nem arra hivatkozna, hogy ők jóban vannak, hanem arra, hogy olyan a téma, amivel a másik vezetőhöz kell fordulnia, és ezt sem hagyja a főnöke.

2020. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag mindenre van ember, viszont igen az a szituáció, hogy a felettesem felettese valamit kiad, de a felettesem hivatkozván a szolgálati útra azt várja el, hogy hagyjam ki a magasabb fórumot.

Innentől tagadjam meg a munkáltató kérését?

Nem egy 40 fős maszek cégről beszélünk, hanem egy nagyobb több száz fős multiról.

2020. dec. 3. 17:35
 9/10 BeefEater ***** válasza:
Így nem is te hagysz ki egy lépcsőfokot, hanem a főnököd főnöke. Ebben az esetben mondd el neki, hogy mi van, az e-mailen legyenek rajta mind a ketten aztán majd négyszemközt ketten megbeszélik. Ez nem a te dolgod.
2020. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval partizánkodni akar?
2020. dec. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!