Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kizárólag hétvégi...

Milyen kizárólag hétvégi munkalehetőségeket ismertek?

Figyelt kérdés

Van teljes munkaidős állásom hétfőtől péntekig, de jól jönne egy kis extra kiegészítés a jelenlegi fizetésemhez. Viszont a munkám miatt csak a hétvége jöhet szóba.


Egyetemen is tanulok, de mivel levelező tagozat, így diákmunkában nem gondolkozhatok. A munka az egyetemmel nem ütközne, mert online órák vannak.


Van esetleg valakinek ilyen jellegű infója, tapasztalata? Ruhaboltokban gondolkoztam, de esélyesnek tartom, hogy oda max diákokat vesznek fel ilyen alacsony munkaidőre.



2020. dec. 3. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem árufeltöltés lidl,tesco, aldi,főleg decemberben.
2020. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Állandó telefonos ügyfélszolgálat biztosító, bank, távközlés...

Könyvkereskedésben összekészítő, eladó.

Takarító

Hostess, aki a boltokban reprezentál.

2020. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A hostess tényleg hétvégi, én is csináltam pár éve, de elég kemény, és akkor nettó 614 Ft volt az órabér, 10-12 órában kellett melózni.
2020. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kártyában ilyen osztó, aki mindig emeli a tétet. :) Krupié, bár lehet ehhez kell végzettség valahol és jelenleg nem tudom üzemeltetik-e a helyeket. Valószínű, ha a korlátozásoknak vége akkor lehetne.


Pályázatíró, mert rugalmasak a hátáridők és tudod akár kis ismeretséggel, vagy kapcsolatokkal gyümölcsöztetni és másodállásban vállalkozóként ez lehet belefér.

2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!