Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnak azok akik az...

Mit csinálnak azok akik az IT-ben dolgoznak?

Figyelt kérdés
Csak azt hallom milyen jól lehet keresni, de ez konkrétan milyen munkákat takarnak?
2020. dec. 7. 07:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Hilihali halihó én hálózatos vagyok
2020. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

"Főleg azért mert ezt egy értelmesebb gyerek meg tudja csinálni."

Úgy érted, hogy feltelepít és beconfigol egy domain controllert, beléptet 15 gépet a domainbe, beállítja a policyt, felépít egy teljes céges portált, ügyviteli rendszer API-val, ügyfélbejelentkezéssel, karban tartja a cég kb 30 domain nevét, felszerel 10 biztonsági kamerát, beköt megannyi UTP kábelt, összeszerel 15 új desktop gépet és manageli a rendszeres backupokat? Csak mert egyik korábbi munkahelyemen ezt csináltam.

2020. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, aki lepontozott az mikben van?
2020. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
#13 én csak a bugyuta köszönés miatt szavaztalak le.
2020. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj a köszönéssel? Ő tőle vettem egyébként: https://www.youtube.com/watch?v=zSW2HPw-v1M
2020. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érted, hogy feltelepít és beconfigol egy domain controllert, beléptet 15 gépet a domainbe, beállítja a policyt.


- Eddig a részig ez bármelyik alap Microsoftos tréningnek benne van az első 2-3 óra anyagában. Ez valóban nagyon alap.


Felépít egy teljes céges portált, ügyviteli rendszer API-val, ügyfélbejelentkezéssel, Karban tartja a cég kb 30 domain nevét,


- Elismerésem de gondolom egyszer kellett megcsinálni, onnantól ezért a munkáért a cég szempontjából nem termelsz hasznos.


Felszerel 10 biztonsági kamerát, beköt megannyi UTP kábelt,


-Elhiszem, hogy szar volt megcsinálni, de ez is one timer munka, nem évekig kellet napi nyolc órában ezzel foglalkozni.



Összeszerel 15 új desktop gépet és manageli a rendszeres backupokat


-Ez tényleg first leveles munka, multiknál olyanok csinálják akiknek semmi közük az IT-hoz.

2020. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15-ös választ is leszavazom, mert ez rettenet.
2020. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj már haza magadnak #17
2020. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem én írok bugyutaságokat és én nem osztok meg ilyen fogyatékos tenyérbemászó vloggerjutuberinfluenszerhülyegyerekekről videókat.
2020. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16:

Nálunk, nem nagy cég, ezeket olyan rendszergazda csinálja, aki emellett fejleszt is. Multinál voltak IT üzemeltető csapatok, akik ezt csinálták, és volt közük az IT-hot. Több, mint mondjuk az indiai DBA-knak...

2020. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!