Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsen a Rudi Trans milyen cég?

Facebook45 kérdése:

Pécsen a Rudi Trans milyen cég?

Figyelt kérdés
Belföldön érdekelne CE kategóriával. Ha jól tudom hűtős munkáik vannak. Milyen beosztásban dolgoznak? Hetelnek? Mennyit fizet úgy kb? Napidíjas rendszer van? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2020. dec. 9. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Dolgoztam ott pár napot, háát, jó fejek a raktárosok meg a irodisták is. Két műszak van a sofőrnek általában Pestre kel felmenni vinni göngyöleget aztán vissza hozni árut, vagy fordítva. Kereset az 230tól indul. De kell rakodni is néha mert sietni kell.
2020. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem Pécs, hanem Szekszárd, de a cég ugyanaz. Gondolom a munkákban sincs sok különbség.

Én azt ajánlom a saját tapasztalatom alapján, hogy messzire kerüld őket. Én is a próbanap után megköszöntem a lehetőséget. Nem csak sofőr vagy, hanem raktáros, targoncás meg még komissiózol is :)

Hajnal 3-as munkakezdés volt. Jött a teherautó telepakolva, megfogod szépen a békát, lepakoljátok az összes raklapot, (be a mínuszos hűtőházba), majd ha ez megvan teherautó el.

Ezután te szépen a papírod alapján darabonként összeszeded a kiszállítandó árut. Gipsz Jakabné E.V. 3 csomag tejföl, 10 karton tej stb. stb. és van kb 10-12 címed nagy átlagba, minden kisboltba ezer+1 tétel. Ezzel elszerencsétlenkedtünk 3-tól kb 6-7-ig. Addig a teherautót sem látod belülről. Ha összeszedted akkor teherautót felpakolod magadnak, majd indulhatsz. Végezni nekem az ott dolgozók azt mondták korai délutáni órákban lehet nagy átlagban.

A pénz nagyon rossz. Ahogy az előző is írta kb. 230-240k teherautósofőrnek ez vicc kategória, főleg ennyi munkával.

Megjegyzem még, hogy nekünk ott még munkaruhát sem adtak. Kesztyű, kabát semmi, aztán bent vagy a hűtőházban.

(Gondolom, hogy az írásból kiderült, hogy ez a bolti áruterítős meló, de azért leírom nehogy valaki hazugnak tituláljon, mert mondjuk ő a depók közti szállítós melót csinálja.)

2020. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Alig várom, hogy az ilyen ócska vállalkozók csődbe menjenek.

Vagy bajlódjanak az alkesz, drogos munkavállalókkal.

2020. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyeneket én is olvastam már a facebookon viszont ott C kategoriára írták ezt. CE kategóriával is csak 230 nettó lenne a fizetés belföldön? Vagy ti a C teherautót mondjátok?
2020. dec. 13. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az a 230 nettó még C kat.-ra is pofátlanul kevés, ilyen cégekkel nem szabad szóba állni.

Ne haragudj kérdező, de ha több helyen is olvastad ezeket a sztorikat róluk akkor miért akarsz még mindig oda menni?

De, ha ennyire érdekel még mindig akkor a weblapjukon a Karrier fül alatt van egy tel szám, ott mindent elmondanak, ha felhívod.

2020. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rudi-t nagy ívbe kerülni! Szélhámos bagázs
nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!