Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra ami...

Jelentkeztem egy állásra ami nem is volt meghírdetve. Mennnyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg gyártás technikus, vagyok 5 éve vagyok a szakmában. Ahova jelentkeztem nem volt meghírdetve pozíció csak emlékeztem rá, hogy februárban volt meghírdetve és akkor egyéb okok miatt nem jelentkeztem rá.

Szóval elküldtem az fapados önéletrajzom (azért fapados mert hirtelen felindulásból 10 perc alatt készült el) és rá 3 órára csörgött a telefon, hogy szeretnének találkozni velem. Hogy hogy hívtak ilyen körülmények között is? Mekkora lehet a reális bérigényem (jelenleg 310 bruttó+40% műszakpótlék +havi 20 ezer kafetéria + 15ft/km bejárási támogatás. Ez úgy néz ki nettósítva, hogy 260-270 nettó + ugye a kafetéria.

Bruttó 400 ezer soknak hangzik elvárásnak?

Természetesen a munkámhoz elég magas szinten értek. Mondhatom, hogy a jelenlegi munkahelyemen bruttó 360 at kapok kb és akkor gondolom ha kellek nekik nem mondanak az 400 tól kevesebbet.

A váltásom oka pedig csak anyagi célú lenne.

Ti mennyit kérnétek a helyemben? Mennyi esélyt láttok a munka megszerzésére?

Bocsánat ha hosszúra sikeredett. A válaszokat előre is köszönöm!


2020. dec. 11. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívtak akkor érdekled őket ilyen egyszerű. Sokszor előfordul hogy nyitnak új pozíciót egy tehetséges ember kedvéért. A bruttó 400 ebben a helyzetben szerintem teljesen reális lehet.
2020. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Technikusként, egy vicc ez az összeg. Annó én is elkezdtem, de jobb is, hogy ott hagytam, mert vicc volt az oktatás, illetve ezek szerint a kereset is egy vicc.


Én recepciósként, teljes bérre bejelentve, minden tisztességes, bruttó 380-at kapok. Tény, egész nap ott vagyok, de havi 10 napot kell dolgoznom. Egész éjszaka alszom. Napi, átlag 3 órát dolgozom, többi netezés, beszélgetés.


20 nap szabadidőm van egy hónapban. A bruttó 380-ért.


Ahogy vége a covid-nak, lépés Svájc, ott bruttó 1.5-millió között körül fizetnek a technikusoknak.

Németeknél is megvan a nettó 2500 euró. Ha északabbra mész, akkor a nettó 3000 euró (Nürnberg).


Itthon, jobb esetben, bruttó 400-450.000 ft.

2020. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
recepciósként hol? Egyáltalán nem mindeggy!!!!! Kifejtenéd?
2020. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!