Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályáztatok már meg olyan...

Pályáztatok már meg olyan munkát ahová kértek munkatapasztalatot, de nektek nem volt? Volt olyan aki sikerrel járt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen

Igen

2020. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként elég sokszor. Azóta pár szinttel feljebb, mndig kicsit magasabbra célzok, és általában bejön, ha nem is mindig az első jelentkezésnél. Három év tapasztalattal olyan helyre, ahová ötöt vártak el stb.
2020. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pályakezdő vagyok, most mindenhol 1-3 vagy 3-5 év tapasztalatot írnak, nekem meg van fél év gyakorlatom. Én beadom a jelentkezésemet, legrosszabb esetben nem történik semmi. 2 helyről hívtak már interjúra és 2-ről elutasítottak. Szóval remélem nem centizik és jó leszek én is.
2020. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!