Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzletben vagyok középvezető...

Üzletben vagyok középvezető hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megrekedtem. 21 éves vagyok, 2018ban érettségiztem plusz leraktam két szakmát, kereskedelmi ügyintéző illetve kereskedő. Most lett harmadik éve hogy eladtam magam havi nettó kb 270 ezer forintért egy multi élelmiszer boltnak, pénztárosként kezdtem majd mostmár lassan kettő éve vagyok műszakvezető. Előrelépési lehetőség nincsen, mert erkölcsileg képtelen vagyok több pénzért vagy nagyobb pozícióért ki fúrni a létra felső fokán álló személyeket, pedig eszközöm lenne rá. Úgyanakkor úgy érzem hogy megrekedtem és valahogyan előrébb kéne lépnem. Fősuli,egyetem nem opció, nem megfelelő hozzá a környezetem. Szóval most ötleteket várok tőletek, hogyan tovább? hogyan tudnék fejlődni és több pénzt keresni?

Vagy pedig legyen elég nekem a 270 és örüljek a fejemnek nyugdíjig?



2020. dec. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha gyűjtesz tőkét, nyithatsz saját boltot.

2. Esetleg lehetsz egy cég területi képviselője (utazó ügynök).

3. Hátha fúrás nélkül is egyszer feljebb léphetsz.

2020. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt nem vagy középvezető, csak kevésbé csicska, mint egy pénztáros.


Másrészt nem taposással kell előrébb jutni, hanem magad építésével.

2020. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Középvezető :DDD Nem vagy tisztában a fogalmakkal, te csak exkasszásként lettél a kasszások "főnöke".
2020. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1# Úgy vettem észre, hogy a munkaerőpiacon jelenleg nem sok állást kínálnak „utazó ügynök” jellegű állásokat mérnöki vagy felsőfokú végzettség nélkül.


2# Középvezető (middle manager) olyan menedzser, akinek felettese és általa irányított dolgozói egyaránt vannak, de végülis a műszakvezető az valóban távol van az ügyvezetőtől is, tehát ilyen szemszögből pláne úgy hogy multi cégnél vagyunk nem veszem sértőnek a „kevésbé csicska” jelzőt sem :D viszont a válaszod másikrészével nem teljesen tudok egyetérteni ugyanis szakmailag,feladatkörileg ugyanazt, néha többet is csinálok mint az üzletvezető helyettes,többször fordul elő hogy ő kér tanácsot vagy segítséget. Hiába építem magam akár a Dubai felhőkarcolók fölé ha b@sznak rá 

2020. dec. 11. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor el lehet menni másik céghez.
2020. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Középvezetőként a milliót karcolja vagy múlja felül a fizetés.


üzletvezető != középvezető

2020. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5/5 azért tettem fel a kérdést, merre tovább hogyan? javaslat???
2020. dec. 11. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
#7 Nincs semmilyen végzettséged ami ennél nagyobb fizetést indokolna. Próbálj a jelenlegi helyeden feljebb jutni a ranglétrán, ha máshova mész csak kevesebbet fogsz kapni.
2020. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy középvezető - hivatalosan az üzletvezető/boltvezető se számít középvezetőnek, csak operatív vezetőnek/alsóvezetőnek. Az már kérdés, hogy az üzletvezetőnek járnak-e a középvezetői előnyök a te cégednél. A középvezető a területvezetőnél kezdődik.

2. Én a te helyedben maradnék, aztán elmennék külföldre Ausztriába/Franciaországba, amilyen nyelven beszélsz. Ott a dupláját keresnéd, és lenne tőkéd egyetemre.

3. Nem ismerem a vezetői hierarchiát, de tényleg nem tudnál "becsületesen" feljebb lépni?

2020. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!