Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri a barber (borbély)...

Megéri a barber (borbély) foglalkozás?

Figyelt kérdés

Olvastam álláshirdetéseket, melyek szerint már alkalmazottként is meg lehet keresni az 500 nettót, akkor gondolom egyéni vállalkozóként még sokkal jobb a helyzet, ha belegondolunk, hogy nagyobb városokban már 4-5000 Forintnál kezdődik egy férfi hajvágás.

Mit gondoltok erről a foglalkozásról, tényleg annyira vonzó, amennyire elsőre tűnik?



2020. dec. 11. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Miben külömbözik egy fodrásztól? Szerintem sok helyen minda kettőt csinálják.
2020. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Barber az nem " csak fodrász" hanem vágja, igazítja a szakállat is a hajhoz
2020. dec. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Megoszthatnád hogy karier tekintetében mi a külömbség a kettő közőt.
2020. dec. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Google jó barát keress rá és megérted. Borbély csak férfiakat nyír, trimmel.
2020. dec. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom mennyire piacképes csak férfiakat nyírni, borotválni. A közelmúltban gombamód szaporodnak nálunk a borbélyok, jelenleg 8 van, amit a főtérről kb 2-3 percen belül sétával elérhető. Szerintem ez baromi sok, de idővel redukálódik a számuk.
2020. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nagyvárosokban ez most nagyon menő, vidéken nincs akkora igény rá. Teljes férfi fejszőrzet tartozik hozzá. Haj, pajesz, szakál, bajusz sőt még szemöldök is. Igazi férfi hajszobrászat. Az egyik gyerekem (fiú) fodrásznak tanul, ő is bele van hülyülve a barberba. De mondtam neki, hogy a női fodrászat is ugyanannyira fontos megélhetés szempontjából.
2020. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Most nyitottunk üzletet, a férjem borbély. 1 hónap alatt kB 1 milliót kerestünk, de ugye sok a kiadás is. ( járulék, rezsi, gépek, pengék, festekek stb stb, adó) megerni Megeri ha jó vagy, de ha nem tudsz egy egyenes csíkot se vágni akkor nem fogsz keresni semmit
2020. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
amint a kezedbe veszel egy ollót már milliókat fogsz keresni. emiatt nagyon sokan mennek borbélynak
2020. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hajak mindig vannak voltak és lesznek is. Arról nem beszélve ha értesz a szakmához és jól tudod csinálni jól kereshetsz vele, mert hiába van sok borbély ha fele meg else tudja sajátítani mert ha nem tudsz levágni normálisan egy hajat nem fognak sokan menni. De vidéken kevés barber shop van ott akár jól is kereshetsz vele de nagy városokban is egyaránt. Szerintem jó szakma érdemes csinálni de mindenkép akkor ha tudod is hogyan kell. Mert csak is úgy lesznek vendégek.
2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én borbély tanuló vagyok, de vállalok modelleken hajnyírásokat, én szeretem csinálni
2021. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!