Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság mennyi pénzből lehet...

Manapság mennyi pénzből lehet megélni Pesten egyedül? Mennyi az ideális nettó fizetés ehhez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Inkább a Wizz Air, mint valami ócska, rabszolgatartó gyár vagy valami pitiáner bűnöző, adócsaló magyar vállalkozó.


Csakis külföld, ahogy vége a covid-nak.


Magyarországon (ha nem vagy programozó vagy matematikus) se normális fizetés, sem emberbarát munkahely, sem normális nyugdíj nem lesz, mert eladták azt az országot és olyan emberek uralkodnak ott, akiknek már rég a börtönben lenne a helyük.

2020. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazából én is gondolkodtam külföldben, de a családom és a barátaim visszatartanak. Ők nem követnének engem és nagyon hiányoznának. Pedig talán a legértelmesebb döntés lenne.
2020. dec. 12. 17:04
 13/14 Hozé don Padrafos ***** válasza:
54%
Minél kevesebből próbálj meg, hogy ne kelljen annyi adót befizetned az élősködőknek. Abból aztán nem kapsz vissza semmit. A kórházi ellátás egy kabaré, amin régen nevettünk, ma meg sírunk. A közutak állapota kritikán aluli. Mindent feltúrnak egyszerre, hogy lássa EU, hogy dübörög a munka, azután évekig úgy áll felbontva, hatalmas dugókat okozva (Pl Cinkotai út harmadik év). A tömegközlekedésben 30-40 éves buszokat húznak elő valami bontóból, házilag felújított motorral, ami üvölt, mint a disznó. A nyugdíj csak dísznek van, 40 év munka után a rezsire nem lesz elég. Igyekezz kijutni külföldre, amíg fiatal vagy, és oda adózzál. Bárhol jobb lesz, mint itt.
2020. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazából egy nagyon jó kérdés. Nagyban függ attól, hogy az ember milyen körülményeket vár el.

Pl most a saját példám. Nekem a lakás rezsivel 170k. (lehet már olcsóbbat is találni ilyen paraméterekkel ahol vagyok)

Egyébb kiadások, mint bérletek, előfizetések, stb: 25-30k.

Tehát most tartok olyan ~200k körül. Ehhez jön hozzá még minden egyébb ami költök, olyan mint vásárlás, ebéd, étterem, szórakozás, stb: kb 140-150k havonta.

Tehát nekem az egész oylan 350 körül van havonta. És akkor még nem is beszéltünk a megtakarításoról, de ez plussz.


De persze ennél olcsóbbra is ki lehet hozni bőven, de ez egy olyan szinvonal nekem ami kényelmes.


De ha elengednék pár dolgot akkor iylen 300-at mondanék. (ebből még levonódik az albérlet ha van olcsóbb)

2020. dec. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!