Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eon villanyszerelők mennyi...

Eon villanyszerelők mennyi áramkedvezményt kapnak, valamint milyenek a fizetések?

Figyelt kérdés

Mostani cégemnél havi nettó 380.000 ftot keresek, de ezért napi 5-90 kilométert kocsikázom (ennyi egy oda-vissza út összesen), sajnos a 90km gyakoribb. Szeretnék váltani és az érdekelne, hogy létezik e ilyen kedvezmény, esetleg ez is "ranghoz" van kötve hogy mennyi?


Fiatak 23 éves vagyok, 5 éve dolgozom és folyamatosan mellette is tanulok. Érdekelne az ott létező fizetés is.


2020. dec. 13. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamukérdés már megint, vagy pedig tényleg ennyire jól teljesít Orbánisztán, hogy a fiatal 23 éves is 380-at keres, aki meg közszférás, 30 éves 4 éve van benne és dolgozik mint a hülye, az kap pár ft bónuszt évvégén?


De gondolom a 380 mellé még térítenek is, ill. azért nem egy Swift-el jársz, szóval... az a 90 km és az idő elröpül egy általad megfizethető autóban nemde?


Pontozzatok csak le...

2020. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el szerintem se korrekt, hogy egészségügyben dolgozó anyukám kevesebbet kap 3 gyerek után és ragozhatnank, de jónak számítok a csapatban és hidd el ezért megbecsulik az embert. Ez nem is a legjobb óraber, van jobb. A kérdés meg komoly és választ vár.
2020. dec. 19. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj akkor ideugatásomért, de tényleg inkorrekt ami megy manapság fizetés-elosztás, vagyon-eloszlás terén. Kérdésedre sajnos a választ viszont nem tudom én se.
2020. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!