Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van az, amikor egy bizonyos...

Van az, amikor egy bizonyos karrier érdekében piszkos egyezséget, előnytelen megállapodást kellet elfogadjál?

Figyelt kérdés
Tehát, ahhoz hogy azon a pályán amin vagy, ahhoz neked meg kellett hogy alkudjál, bele kellett olyan dolgokba menned, amik megkötöttek téged valamilyen értelemben? Áldozattá kellett váljál ahhoz, hogy megkapj egy pozíciót? Maffiával, bűnszervezettel kellett megállapodjál esetleg?

2020. dec. 17. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem amerika
2020. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, igen.

A megalkuvás abból állt, hogy mindennap be kellett mennem a munkahelyemre, és el kellett viselnem a kampósorrú, beteges hazudozó, alakoskodó, irigy törpekurvát, akivel egy irodába kerültem. Hidd el, a maffiának ezerszer jobban örültem volna.

2020. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alairttak velem egy papirt hogya miutan befejezem az egyetemet kotelezoen le kell dolgoznom par evet itthon...
2020. dec. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez miért baj 3-as? Jó szakmával itt is jól lehet keresni kezdőként is
2020. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-es a covid előtt, egy hétre kórházba kerültem. Akkor eldöntöttem, a gyermekeimnek tartozom egy tisztességes jövővel. A mi család modellünkben az anya nő, az apa férfi, a gyerekek meg csak a meséinkből tudják milyen magyarosságon az élet.
2020. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!