Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mlm tagok azért csalók...

Az mlm tagok azért csalók mert nem alkalmazottak? Mert kis vallalkozast akarnak nyitni, amihez emberek kellenek?

Figyelt kérdés
Egy vállalkozás így müködik. Az alkalmazottak eladnak terméket, amivel a fönőknek pénz keresnek. Az mlm is ezt csinálja, ahol te is lehetsz vállalkozó. Benyűjtesz embereket akik majd neked keresnek pénz.
2020. dec. 23. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Alapból ezzel nincs is gond. De amikor a munka annyiból áll hogy másokat beszervezel magad alá és a tagdíjakat osztják vissza, ami nyilván fenntarthatatlan akkor azt piramis játéknak hívják és illegális.
2020. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, hát sokan müvelnek illegális dolgot. De ez elég népszerű és ha annyira az lenne, már be lett volna tiltva. Meg aki csatlakozik, ki is léphet, ha megéri neki...
2020. dec. 23. 20:52
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
nem az MLM-ező a hülye, hanem aki ezeket aszarokat megveszi tőlük.
2020. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

De ez nem vállalkozás, fogd már fel.

Annyira bírom, amikor az mlm hangyák vállalkozóknak nevezik magukat, holott nem, nem azok. Az mlm cég tulajdonosa a vállalkozó, és a sokat emlegetett meggazdagodásos Kiyosaki idézetek is rájuk vonatkoznak, nem a kis egerekről, akik összehordják nekik a nagy sajtot.

2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
ről=re
2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Az MLM nem vállalkozás hanem szargereblyézés.
2020. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%

2

Még egyszer az MLM legális, a piramis játék nem. Az MLM arról szól hogy te hívogatod az embereket és tukmálod rájuk a bambuszzoknit. Avon és társai teljesen jól működnek. Senkinek nincs baja vele.

2020. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de szerintem az mindent elmond hogy kik csinálják általában, és hogy úgy reklámozzák, hogy millomos lehetsz 0 effortal, csak legyen latop meg net és még pofátlanul visszataszító módon "házalnak", bejelölgetnek Facebookon, jópofiznak, utána meg lekaparhatatlanok. Szánalom az egész. Elhiszik hogy mekkora üzletemberek, közben meg sehol kalács.
2020. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
6-os ott a pont. A sok iskolázatlan semmirekellő ahelyett hogy tanulna dolgozna inkább ráír 100 emberre, hátha 3 nem küldi el a p-ba
2020. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én úgy vagyok vele, hogy már fel sem idegesít ez a dolog, inkább élvezem. A híres 3 betűs "nagy múltú német cég" kis 18 éveseivel is mindig leülök egy kávéra, ahol ugye ők adnak nekem tanácsot :D

Élvezet látni a kétségbeesést az arcukon, mikor olyan kérdéseket teszek fel, amiket a 3 napos nagyon színvonalas tanfolyamukon nem magoltak be.


Persze mikor idős embereket vernek ád mindenféle haszálhatatlan használhatatlan termékkel horribilis áron, na azokat a "vállalkozókat" egytől-egyig rúgnám arcon.

2020. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!