Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet olyan sikeres...

Hogyan lehet olyan sikeres karrierem mint az ide iró emberek többségének "fel sem kellek bruttó 700 ezer forint alatt" stb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Az ide író sikeres emberek nem is dolgozhatnak, mert 15 év alatt nem lehet. :-)
2020. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Felkelsz, tükörbe nézel, elmondod magadnak százszor, hogy "csodálatos vagyok", majd idejössz annyit hazudsz, amennyit nem szégyellsz. :)
2020. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Neked nem lehet.
2020. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Leteszel egy ccna vizsgát elmész network supportra, egy év l1-en majd még 2 l2-őn közben leteszed a ccnp enterprise-t is azzal mehetsz 3rd levelre ott meg minimum 800 ezer bruttót és cafetériát fogsz kapni Budapesten. Ha ténleg érdekel a vizsga szívesen segítek privátban, de akár itt is.

Addig is nézz körül itt: [link] .

2020. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Minek kell ilyen troll kérdést kiírni erről, mikor te is nagyon jól tudod hogy "fel sem kellek bruttó 700 ezer forint alatt" kommentelők mind kamus troll...
2020. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Az ide írók többsége kamuzik. Aki ennyit keres, annak olyan pozícióban si kell lennie, nem hinném, hogy nagyon ráérne gyakorira baromságokat írogatni.

Ráadásul a legtöbbnek a stílusából, írásképéből látszik, hogy egy tulok. Magyarán kizárt, hogy normális, jól fizető munkát végezzen.

2020. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
A 4. vagyok nem vagyok kamus troll konkrét cégneveket tudok írni ahova tudsz menni az elején majd a vizsgák sikeres letétele után tovább. A fizetések is igazak amiket írtam, a cisco oldalon pedig meg tudod nlzni.
2020. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

@ 13:28


Itt most nem konkrétan rád gondoltunk ne vedd magadra, hanem azokra a troll hadseregre az oldalon, akik non-stop olyanokat írogatnak, hogy "még a takarító is 4 óra takarításért 150 ezer Ft-ot számláz ki", meg hasonlók.

2020. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

8/



Helló, a takarító fizetését meg tudom mondani neked a maseratti szalonban ugyanis anyám csinálja. 1500 nettó / óra.

Ennyit kap azért hogy kivigye a szemetet, feltöröljön, tegyen papírtörlőt, szappant a wcbe (alaptakarítás).


Mindegy mennyi idő alatt végez ezzel, mert napi 4 óra van fizetve.

Ha egyéb probléma van ami komolyabb azt "túlórába" elszámolják.

2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
Első körben megtanulja leírni a "kelek" kifejezést helyesen.
2020. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!