Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkavégzés közben...

Irodai munkavégzés közben hogyan lehetnék végig szellemileg friss? Már 1 után nem fog az agyam. Jó tippet tudtok adni? Tudom séta, torna. Vmi más? A munkaidőm a törvény erejénél fogva megnő sajnos

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Friss levegő, és nem 1kor kell felállni, amikor már majdnem elalszol

Meg úgy eleve a szellemi, és fizikális erőnlét fejlesztése

2021. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen felállni, mondjuk óránként. Séta az udvaron és például lépcsőn gyalog vissza.


Zöld vagy fekete tea, kávé vagy kóla, ezek közül ami beválik.


Általánosságban egészséges(ebb) életmód.


Nem olyan sokat enni egyszerre, ami már szinte nem is esik jól és inkább többször keveset enni.


Ha nincs gépi szellőztetés, akkor rendszeres ablaknyitás és nem bukóra, mert bukón az életben nem cserélődik ki a levegő a külső frissre.


8 óra alvás. A rohanó életmódunkban a 6 óra a szokásos, emellett napi 4 kávé (amivel a többség poénkodik is).



Egyébként ha ülni kell és az agyunkat használni, akkor jó, hogy elfáradunk, álmosak leszünk nem vagyunk gépek.

2021. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sportolok, egységesen táplálkozom. szerintem ebből a 8 óra alvás nincs meg. Lehet a cigiseknek ezért megy jobban a munka mert rendszeres kijárnak
2021. jan. 1. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben minden viccen kívül lehet valami.
2021. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas irodai munkára, én pl. már föladtam (ennek ellenére gyűröm még egy ideig), ami nekem mégis segít az az állandó zenehallgatás max hangerőn, munkaidőn kívül annyi mozgás és alvás amennyi belefér (ezzel kb minden más aktivitás kilőve), és hogy igyekszem a munkanap végeztével csak a következő napra fókuszálni, igazából nekem már aznap délutántól "holnap" van. Alvás, kávé/tea, kemény edzések, alvás újra, és indulhat a daráló!
2021. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és abban mi a jó ha egyből a következő napra fókuszálsz? én is úgy érzem ez egy mókuskerék
2021. jan. 2. 07:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már mókuskerék (az), akkor tekerjük max fordulatszámon! :))

Konkrétabban: ha friss vagyok és fitt, könnyebben elviselem a napi darálót és több eséllyel támadnak közben, előtte, utána értelmes gondolataim. Nem mindig, sőt sokszor nem sikerül, de erre törekszem.

2021. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy én "rá vagyok pörögve", amikor csak tudom, nem azért mert tetszik, éppen azért, mert nem tetszik, olyan mintha sz*rt lapátolnék napi 8-10 órában. Azt se lehet máshogy elviselni, csak ha ki akarod vágni a rezet, ez tapasztalat.
2021. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!