Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, hogy ugyanan...

Csak engem zavar, hogy ugyanannyit fizetést kap az,aki fél évet home officeban töltött és a munkáján lightosan csinálhatta, mint az, aki bejár dolgozni és neki a vírus miatt még több munkája is van mert mások helyett dolgozik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez ugyanazon a cégen belül, ugyanabban a munkakörben?
2021. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
igen csak téged
2021. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudod, hogy otthon ki hogy dolgozik?
2021. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
28%
Igen, zavaró. Amíg a munkahelyemen szétdolgozom magam, más munkáját is elvégzem,addig más home officeozik és emellett van egy csomó ideje másra, mégis ugyanannyi a keresetük.
2021. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyanúgy aludtam az irodában, mint eddig. :D
2021. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Miert nem home officeozol te is akkor? :D
2021. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az országban túl sokan foglalkoznak azzal, hogy a másik mennyit dolgozik és keres, ahelyett hogy a saját munkájára fordítaná ezt az energiát.
2021. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
engemet is zavar
2021. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, mi a munkája és hol.

A lányom egy nagyvállalat jogásza, hetente csak egyszer kell bemennie.

De otthon sokkal több a munkája, mert a beteg kollégák és beosztottak feladatai is rámaradnak. Közel sem 8-9 órás a munkaideje, mióta home office-ban dolgozik.

2021. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

A jobb helyeken azt nézik, hogy el van-e végezve a munka időre és megfelelő minőségben, tök mindegy, hogy otthonról csinálja az illető vagy az irodából. Szóval attól mert valaki otthonról dolgozik, még nem jelenti azt, hogy "lightosan" csinálja amit csinál.

Egyébként mások meg azon panaszkodnak, hogy otthonról dolgoznak és a cég nem fizeti nekik a fűtést meg az áramot... Valakinek mindig van valami baja.

2021. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!