Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, hogy ugyanan...

Csak engem zavar, hogy ugyanannyit fizetést kap az,aki fél évet home officeban töltött és a munkáján lightosan csinálhatta, mint az, aki bejár dolgozni és neki a vírus miatt még több munkája is van mert mások helyett dolgozik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért a munkakör sem utolsó szempont. Én pl. azért nem dolgozhatok otthonról, mert a munkaköröm megköveteli a személyes jelenlétet... Másé meg nem követeli meg, hát na bumm. Én inkább azt mondanám, dolgozzon csak mindenki otthonról, aki megteheti. Nekem kevésbé macerás bejárni így dolgozni. :)

Az meg, hogy ki mennyit keres, nem attól függ, hogy honnan végzi a munkáját.

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

5-ös vagyok: nekem muszáj bemennem a munkahelyre, mert ha valami gáz van valamelyik üzemben akkor szólnak és megyek. Ezt otthonról nehezen tudnám megcsinálni.

Egyébként akiknek nem kell fizikailag jelenlenniük, azokat ugyanúgy home office-ba "száműzték" nálunk is.

2021. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Az első 3 hónapban átlag heti 70 órám ment el home officban, hétvégét simán és nem duplázva számolva, ebből 40-et fizetnek.


VS


Decemberben összesen 11 órát dolgoztam, bár a felében szabin voltam, de a napi 1 óra munkával ki tudnék egyezni :), sajnos az első 3 hónappal súlyozva még mindig több időm ment el.

2021. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A home office nem szabadság, alap esetben ugyanúgy végig kell dolgozni a 8-12-akárhány órát.
2021. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyan az a terület és munkakör. Akkor te miért nem mész home officeba?
2021. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem is zavar.
2021. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!