Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tesztre számíthatok az...

Milyen tesztre számíthatok az interjún? (Pályázatíró gyakornok)

Figyelt kérdés

Azt írták személyes interjú majd azt követően egy rövid teszt amikor szűrik a valós tudást.


Egyébként nem volt elvárás végzettség, de szeretnék jól teljesíteni, ezért érdekelne, hogy vajon milyen teszt lehet?


Nem írtam még pályázatot soha.



2021. jan. 5. 13:20
 1/1 Szabó Zoltán 47 ***** válasza:

Kedves kérdező !


Mindenki mást vár el a gyakonokától, így tuti választ nem tudok adni.

Végvzett séget én sem szoktam előírni, ha valakit felveszek.


Nálam a legfontosabb kérdés az szokott lenni, hogy van-e már tapasztalata KKV beruházás menedzselésében? (A pályázat megírása gyakorlatilag egy beruházás menedzselés 0. lépése) Aki ismeri a gyakorlatban a KKV-beruházás menetét, az azt már könnyen át tudja konvertálni a pályázati adatlapra.


Az alapismeretek közül, az internetről történő adatgyűjtésben való tapasztalait szoktam megvizsgálni. A különböző adatbázisok ismeretét (e-cégjegyzék, e-beszámoló stb.) A nyelvtudást (idegen nyelvű árajánlatok fordítása), valamint azt, hogy a mérlegeket, főkönyveket, adóbevallásokat tudja-e értelmezni. Aki nem tudja, hogy egy éves beszámoló sorai mit jelentenek (például nem tudja mi az a saját tőke), az nem fog tudni pályázatot írni.

2021. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!