Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetésre számíthatok...

Kemesen kérdése:

Mekkora fizetésre számíthatok a KPMG-nél, PWC-nél pályakezdő számviteli tanácsadóként (talán IFRS átállási projektek), illetve 20-25 órás gyakornokként? Mennyire jelmező a túlóra, homeoffice? Túlórát fizetik, csúsztatható? ACCA-t támogatják?

Figyelt kérdés
Gazgálkodási és mendzsment alapszak+ számvitel msc-t majdnem abszolváltam.

2018. márc. 10. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kpmg es a masik big four fizet tulorat(talan az ey), a tobbinel csak ilyen havi kompenzacios dolog van, ami nyilvan nem annyi mint a tulora(a deloitte-nal veszesen keves).


Palyakezdokent, teljes munkaidoben ilyen netto 230 korul mondanek, szerintem kb mindenki uabban a bersavban kezd palyakezdokent, hiaba van 20 v csak 2 papirja.


Gyakornoki berek 900 / ora vannak nagyjabol, de lehet ez mar mas.


Ha gyakornok vagy nincs tulorad, mert minden ora amit ott toltesz rendes orakent van elszamolva. Ahol van tuloradij, ott a csusztatas lehetosege is meg van.


Home office ritkan van, mivel a tanacsadas eleg ugyfelorientalt munka.


Ha gyakornok vagy az accat nem tamogatjak, teljes munkaidoben igen.


Ha esetleg valaki mashogy tud valamit, akkor irjon:)

2018. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KPMG-nél ismerősöm gyakornokként volt és 1450 bruttót kapott. Sajnos a pontos beosztását nem tudom, de ő is hasonló szakon (nemzetközi gazd.) végzett, de még csak alapszakon.
2018. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy hogy mennek a dolgok a KPMG-nél :D
2018. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
a nettó már szerintem mindenhol több, a deloitte-nál tuti, hogy min. 250-et kap egy kezdő tanácsadó, de lehet, már többet is. 400 bruttó szerintem már mindegyik big4-nál alap
2018. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

A KPMG nem fizet túlórát és le sem csúsztatható (bármit mondjanak is az interjún), ergo ingyen kell 12 órákat dolgozni. A kezdőfizetés bruttó 350 ezer + cafeteria, plusz utazási támogatás. A gyakornoki fizetés 40 órával nettó 150 ezer körül van, 20-25 óra tudtommal nem létezik, elvárás a 35-40. Legtöbben fél-1 év után menekülnek, nem véletlen hogy annyi nyitott pozíciójuk van.

Hallomásból a Deloitte sokkal jobban fizet.

2018. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit későn, de azért hátha még segít:D

KPMG-nél vagyon taxon gyakornok,1400nettó az órabérem, heti 40 órával általában 220-230 ezer forint havonta.

2021. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!