Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik opciót...

Szerintetek melyik opciót válasszam egyetem mellett? 1. van egy gyakornoki program egy cégnél, 3 hónapos de nem fizetnek, szakmámban 2. keresek más munkát ami fizet, de nem feltétlenül a szakmámban

Figyelt kérdés
Nappalin vagyok és tervezek átmenni levelezőre.
2021. jan. 9. 08:32
 1/7 anonim válasza:
89%

Kedves Kérdező:

A gyakornoki program mikor indul? csakmert én valószínűleg jelentkeznék a gyakornoki programra, ha mondjuk 1-2-3 vagy akár több hónap múlva indul, de! közben nézelődnék, keresnék más szakmabeli munkát, hátha találok, hiszen azért fizetésért csak jobb dolgozni. Ha meg mégsem találok, akkor meg ugye úgyis jelentkeztem a fizetetlen gyakornoki programra, tapasztalatnak meg nyilván jó.

2021. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok rászorulva a pénzre, akkor gyakornoki munka. Ráadásul utána tudod folytatni máshol már pénzért. De lehet körbe néznék más cégeknél is, mert általában sokat elmond a helyről ha ennyire olcsójánosok.


Mondjuk sosem értettem az ilyen "gyakornoknak nem fizetünk" gané hozzáállást.

Persze megkapja az ember a "tudás amit adunk többet ér" szöveget.


Csak közben meg ingyen használják a te tudásodat, idődet. Plusz rá fizetsz arra, hogy ott legyél, hiszen enned, élned kell, laknod is kell közben valahol.

2021. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Első kérdés, mi a szakmád? Én gazdasági területen végeztem, dolgoztam egyetem mellett és eszembe nem jutott volna ingyen menni bárhova is. Nem azért, mert azt gondolom, hogy szakmailag a legjobb lennék, hanem azért, mert ha nem fizetnek (pénzben), akkor ez azt jelenti, hogy nem ér a munkám semmit. Az a munkahely, ami meg nem képes legalább egy minimálbérnyit adni egy egyetemistának, az annyit is ér. Persze más a kérdés, ha mondjuk közszférába mennél gyakornoki programra, ott rövid távokra nem szoktak fizetni.


Egyébként melyik város?

2021. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
GTK-s szakon végeztem.
2021. jan. 9. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor végképp ne, inkább keress pénzt. Mennyire üt el a két meló egymástól?
2021. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod nélkülözni azt a pénzt, amit a gyakornokoskodás alatt keresnél, akkor egyértelműen gyakornoknak menj
2021. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoknak mennék. Pénzre nincsen szükségem, releváns tapasztalatra viszont annál inkább.
2021. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!