Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik ingatlanközvet...

Valaki dolgozik ingatlanközvetítőként?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 2 hete dolgozom ingatlanközvetítőként,de nem kell házhoz járkálnom,az én munkám teljes mértékben otthoni munka. A feladatom hogy az ügyfeleknek telefonálok vagy másoknak hideghívásozok és ha beleegyezik akkor beadom az adatait stb. Nos az oké hogy telejsítmény után (eladó háznál ha szerzek egy kuncsaftor aki minket választ a közvetítésre) kapok jutalékot. Viszont az alapbér egy ilyen otthon végezhető munkának (telefonálós) mennyi kb a bére? Ezekért is jár fizu ha elutasítanak de telefonálok amig a munkám tart?

Mert konkrétumokat sajnos nem tudok,próbaidőre vettek fel, eddig jól megy a dolog illetve segítséget is kapok,de ciki rákérdezni. Tudom hogy szerződés is érkezik de az később,ebben benne lesz a bér de nem bírom kivárni. Tehát ha csak telefonálgatok egész nap amiről a munkám szól,és senkit nem tudtam még kuncsaftnak berakni arra is jár fizu?


2021. jan. 12. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ezek jutalékos állások
2021. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ingatlanközvetítőnél hogy működik a hideghívás?

- Jó napot, nem szeretne venni egy lakást?

- Üdv! Hát, eddig nem gondoltam rá, de most hogy mondja, miért ne?

:-))

2021. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es, úgy működik, hogy magánban van meghirdetve a ház/lakás, és őket hívja fel, hogy nem akarja-e xy irodánál árulni. Engem is hivogattak, mikor árultam a házam.
2021. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ja, tényleg, az eladók becserkészésére nem is gondoltam :-)
2021. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Belealltal egy melóba és nem kérdezted meg mit kapsz érte és ciki ?


Behalok

2021. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
ahol neked kell ügyfelekért rohanni, pláne tukmálós munkakörben, az régen rossz
2021. jan. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

dolgozik <-> ingatlanközvetítő


Érdekes paradoxon.

2021. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sokan
2021. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Áhh akkor hagyom a fenébe,volt egy ilyen érzésem hogy akkor kapok pénzt ebből ha szerzek embereket..Tisztára olyan amugyis mint valami MLM ott is tukmálni kell,nekem ez nem pálya,talán ezért nem is vettem komolyan ezt. Köszi a válaszokat azért.
2021. jan. 13. 09:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hogy az istenben vállalhattál el úgy egy munkát, hogy nem tudod a fizetést???
2021. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!