Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkat szeretnek 2eve...

Otthoni munkat szeretnek 2eves kislanyommal itthon vagyok ferjem dolgozik de en is szeretnek valamilyen munkat talalni ami online vagy otthonrol menne. ?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek avon es ehhez hassonlokkal dolgozni.

Tudom hogy ebbol nem lenne egy atlag fizetes de akkor is szeretnek valamennyit keresni

Szolnok helyileg

Rengeteget nezelodtem neten de nem sok mindent talaltam inkabb semmit

Azert is gondoltam h irok ide hatha lalaki tudna valamit

Koszonom a valaszokat


2021. jan. 13. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Mihez ertesz?
2021. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Camsex vagy MLM.


Rendes munkát nem fogsz olyat találni, amihez sose kell bemenni a munkahelyre.


Esetleg azt lehetne, hogy mondjuk 4 órás részidős munkát vállalsz, és akkor annyira mész el dolgozni.

2021. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
44%
Rosszlányok, még pénzt is keresel kevés munkával
2021. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Egy szolnok melletti csaj kutyaágyakat csinál otthon, egy másik ismerősöm meg nyakörveket. Elég szép kis jövedelmük van belőle. Ismerek olyat is, aki kosarakat fon az alföldön. Mindent postáznak, kutyás csoportokban hirdetnek, elég sok a megrendelésük.
2021. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!