Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök hallgatóként...

Villamosmérnök hallgatóként milyen céghez lenne érdemes jelentkeznem gyakornoknak, ha ténylegesen szakmailag szeretnék fejlődni?

Figyelt kérdés

Másodéves BME-s villamosmérnök hallgató vagyok és egyszerűen már nagyon szeretnék a szakmában csinálni valamit. Előreláthatólag online oktatásban fog folyni a következő félév is, ezért a tanulás mellett szeretnék valamilyen gyakornoki pozit megpályázni, nem a pénz miatt, hanem a szakmai gondolkodás, tapasztalat megszerzése miatt. Milyen céghez lenne érdemes jelentkeznem, ha ténylegesen "mérnöki munkát" szeretnék végezni, nem pedig kávét főzni, vagy pelenkagyárban gépet felügyelni?

Több sikeres, illetve kevésbé sikeres hobbiprojektet is csináltam már.

Terveztem már mixed signal NYÁK-ot, valamennyire otthon vagyok jelfeldolgozásban, elfogadható szinten értek C++-hoz, illetve a nagy szerelmem az akusztika/hangtechnika és ehhez is értek a legjobban.

Hova lenne érdemes írnom/jelentkeznem?



2021. jan. 18. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy látom megértetted a kérdésem lényegét....
2021. jan. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!