Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cosmopaymentnel hogy megy a...

Jules3 kérdése:

Cosmopaymentnel hogy megy a penzfelvetel? Levesznek 3%ot meg 3 dolcsit a tranzakcioert, de melyik magyar atmnel erdemes hasznalni? Plusz a virtualis szamlarol a plasztik kartyara valo utalas is penzbe kerul? Elegge lehuzos..

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 13:35
 1/9 A kérdező kommentje:
A kartya 12 dolcsi volt a penzfogadas 3 dolcsi elvileg, a havidija 3 dolcsi a kartyanak a penzfelvetel 3 dolcsi plusz 3%? Ez lehuzas ha igy van..
2021. jan. 20. 14:43
 2/9 anonim ***** válasza:

Jules, még mindig a Chaturbate-es pénzedet próbálod begyűjteni?

Ezek az prepaid kártyás kifizetők drágák, igen. Méghozzá azért, mert ők elfogadják többek között a felnőtt tartalommal foglalkozó cégeket, amilyennek te is dolgozol. Ez pedig "high risk"-nek van minősítve, így ők sokkal magasabb díjakat fizetnek a bankszámláért, vagy azért, hogy Mastercard kártyákat osztogathassanak. Ezt valahol be kell hozniuk, úgy hogy nekik is legyen hasznuk. És a segítségükkel te még mindig olcsóbban és gyorsabban jutsz a pénzedhez, mint egy wire transferrel, ahol a közvetítő banki jutalék akár 50-100 dollár is lehetne.

Remélem segítettem tisztábban látni!

2021. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi, az a baj eddig erre nem volt ralatasom, mert par eves kerdesek alatt mindenki dicserte a cosmot, es akkor nem volt a kartyanak se dija asszem(bar arra azt mondom hogy belefer) nekem ez az utalas fix 3 $ plusz 3% tunik soknak. Na es akkor majd a valutavaltas is jon erre meg? Lassan egy wire transfer feenel fogunk jarni
2021. jan. 20. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, Cosmonál a kifizetés fogadása 3 USD-ért kicsit kellemetlen. Ez a pénz küldőjétől függ, hogy magéra vállalja-e. Chaturbate ezek szerint nem.

A néhány százalékos valutaváltási díj is megtalálható mindegyiknél, ez is a bevételük része. A készpénzfelvétel opcionális, lehet a kártyával is fizetni.

Epayservice valamivel kedvezőbb. Ingyenes kártya, havi 2,4 USD fiókkezelési díj, fizetés fogadása és kártya feltöltése ingyen, 2,4 USD készpénzfelvételi díj és 2,4% valutaváltási díj. (Euro estében csak 1,99%).

Persze választhatsz wire transfert is, ehhez azonban úgy tudom, elég magas összeget kell elérned. E-wallet-re viszont 50 dollártól már kifizetnek, a Chaturbate ha jól tudom, akár naponta is.

2021. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, van napi kifizetes de cosmoval így az nem éri meg.. lehet az lesz hogy leveszek valamennyit a tobbit meg koltom kartyarol. Azt irja a POS vasarlas ingyenes. Az nem tudod mi?
2021. jan. 21. 06:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Epayservice amugy tenyleg kedvezobb, probaltam csinalni azt is (ahogy paxumot is) de az epay elvileg nagy scammer cucc
2021. jan. 21. 06:47
 7/9 anonim ***** válasza:

POS vásárlás: fizetni a terminálnál, azaz az üzletekben.

Nekem kiválóan működik az Epayservice, és a regisztrációm is pár óra alatt megvolt. Simán elfogadott egy elektronikus bankszámlakivonatot, amit netbankból töltöttem le, a lakcímhez.

Az összes többi postán kiküldött, eredeti dokumentum fotóját akarta.

2021. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a helpet. A cosmo a penzfelvetelnel irja hogy 3$ plusz 3% akkor az utobbi valszeg a penzvaltas koltsege ha jol gondolom. Csak ugy nem venne le 3%ot remelem
2021. jan. 21. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van, az a pénzváltás díja. Egész pontosan 3,5%.

Ezt az oldalt használd, hogy megtudd, egy bizonyos forint összegért hány dollárt vesz le az egyenlegedből:


[link]

2021. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!