Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NetPincér / Wolt, melyik...

NetPincér / Wolt, melyik milyen, hosszabb távra melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje szemezgetek a futár munkával, tetszik, hogy (többé-kevésbé) magamnak szabályzom mikor mennyit megyek, meg az, hogy a szabadba/mozgásba kell lenni. Szerintem ez izgalmasabbá teszi a munkát.

Budapesten a IX. kerületben lakok, nem tudom ez befolyásol e valamit. Legfőképpen autóval szeretném csinálni, bár nem tudom ez mennyire lehet kifizetődő a városba. De a bicikli/robogó is játszik, ha úgy jobb.

Mostani munkahelyemen a bérem havi 150.000 + jatt (ami kb +50.000), heti 4x12 óra. Ahogy elnéztem ennyit futárként is tudnék keresni.

Igazából minden információnak örülök, a két cég közül melyik jobb/korektebb/stabilabb, bicikli/robogó/autó e a jobb választás, melyikkel lehetek “szabadabb” (nekem ez nagyon fontos), stb. Illetve nekünk van csládi vállalkozásunk (személyszállítás) és nem tudom, hogy érné meg jobban, ha oda jelentetem be magam, vagy KATA-s rendszerrel. Ha bejönne, akkor hosszabb távra tervezek ezzel, nem csak ilyen covid-átmenetiként.

Előre is minden segítséget köszönök.



2021. jan. 23. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Vegulis csak fel perc “wolt” (haha) megtalalni .

[link]

2021. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, még tavaly novemberbe foglalkoztam ezzel utoljára, de igazad van, gugliba kellet volna kezdjem...
2021. jan. 23. 14:53
 3/3 anonim válasza:
Szia, sikerült valamelyikhez bekerulni?😁
2021. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!