Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Koordinátorkènt nettó mennyit...

Koordinátorkènt nettó mennyit keresel egy hónapban?

Figyelt kérdés

Keveslem a fizum, három műszakban dolgozok, az emelèst hónapok óta csak ígèrgetik ès nem tudom, hogy èn vagyok telhetetlen, vagy tényleg keveset kapok?


Nettó kb 200 ezer körül keresek.



2021. jan. 26. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem, ez a reális fizetés. Én még kevesebbet kapok, bár más munkáért.


Csak sokan azt hiszik hogy amit a propaganda média nyomat, az úgy is van, hogy mindenki 3-400 ezret keres... és munkaerőHIÁNY van. Ahhoz képest, facebook csoport, mindenki állást keres, álláshirdetés alig akad, profession kong az ürességtől felénk (megyeszékhely...).


Úgyhogy örül az ember ha ennyit is kap, és inkább lenyeli a békát.

2021. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez kevés. Váltani kell.
2021. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Három műszakban nettó 200 ezer?

Ez borzalmas, nem túl magasan képzett munkásnak is kijöhet pótlékokkal 250 ezer nettó három műszakban

2021. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahha persze... Bosch-nál talán-talán, de ott tizenkétórázás van ám, és ugyanúgy több műszak...
2021. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó nemcsak Boschban az Unileverben is megadják például pedig nagyrészt automatizált, persze igen van benne szombati túlóra is benne meg a 12 óra, de nettó 250 megvan.

De változó Farmolnál márcsak 180 ezer pedig ott többet kell dolgozni.

2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuha, ahogy elnèzem, akkor csak ne sírjon a szám. Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!