Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik azok a könnyen kitanulható...

Mik azok a könnyen kitanulható szakmák, amikkel egyéni vállalkozóként 400.000 Ft nettó felett lehet keresni átlagos munkaidővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki megunja az amúgy korrektül fizető szakmáját és váltáson gondolkozik.

Milyen olyan szakmákat tudnátok neki ajánlani, amit 1-2 éven belül ki lehet tanulni és könnyen lehet egyéni vállalkozóként csinálni.

Feltételezzük, hogy a személy precíz, jól eltudja adni magát és megbízható, jó kisugárzású és tájékozott. Szóval nem egy hülyegyerek.


Ilyenekre gondolok, mint például a személyi edző, burkoló, festő-mázoló, villanyszerelő vagy légkondi-szerelő, masszőr, fodrász. De írhattok bármit, szeretnék ötleteket kapni (igen, a valaki alatt burkoltan magamat értem). :)


Köszönöm előre is!



2021. jan. 24. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő és szobafestő mindeképp, mert rengetegen újítanak az állami támogatások végett. De korrekt legyél ne egy simlis
2021. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%
Villanyszerelő jó, szerintem azért az úribb mint a burkoló de azért koszos meló. Én is gondolkodtam rajta, később a légkondit is meglehetne mellé
2021. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nő vagy férfi vagy?

Hány éves? Mihez értesz jelenleg?

A jelenlegi helyzetben a kereslet és kínálat is máshogy münködik, a havi 400.000 nulla befektetéssel lehet nem lesz reális egy éves gyorstalpalóval.

Pl..fodrász nem fog az első évben ennyit megkeresni mivel ki kell alakítani egy vendégkört, üzletet bérelni vagy székeket és kezdőként nem tud 30.000 festeni.

Egy alkalmazott cukrász se keres 400.000 forintot

2021. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Programozó. Bár mire elvegzed annyian lesznek, mint a nyű, már most az egyetemi hallgatók harmada it szakinak készül, a gyorstalpalókról nem is beszélve, ahol felesleges sallangok nélkül 1 év alatt végeznek.
2021. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A dugulás elhárítás aranybánya. És nem kell hozzá szinte semmi....
2021. jan. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vallalkozokent kb barmivel, ha jo szakember vagy.
2021. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Jelenleg 27 éves férfi webdesigner vállalkozó vagyok. Van egy kereskedelem és marketing diplomám, de az kb. a jól hangzó, 0 tudást adó diploma. Bár van 2,5 éves marketinges tapasztalatom, de nem szeretem és sem marketingben, sem kereskedelemben nem szeretnék dolgozni.


A programozást pedig messziről el akarom kerülni, mivel a mostani munkám is érinti kicsit és egyáltalán nem érdekel, sőt...


Bár más tudásom nincs, de könnyen tanulok tényleg, intelligens vagyok, precíz és jól eltudom adni magam.

2021. jan. 26. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Fodrászok keresnek nagyon jól ha precíz, türelmes vagy és szépen dolgozol. Nem egy nagyon nehezen kitanulható szakma és hatalmas igény van rá főleg ha szép a munkád és normális vagy emberként is.
2021. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kőműves, villanyszerelő, ács, bádogos (évi 25 ha végez egy ekkora országban!), gáz és fűtés szerelő. Ezek most nagyon mennek, kis vállalkozóként egy minimális vállalkozói szemlélettel is lehet ennél többet is keresni mivel hatalmas a hiány. Építőiparban vagyok mérnök de bármelyik egyszemélyes szaki aki katás kisvállalkozó legalább a dupláját hazaviszi mint én. És lehet, hogy gyengén fogalmaztam.
2021. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fodrászként lehet jól keresni. Ha jól csinálod a szakmát, jó hajakat vágsz, akkor simán kérhetsz vidéken is 4000Ft-ot legalább egy 45 perces vágásért. Ha naponta legalább 6 ügyfeled lesz, akkor is 22k forint, ami elég sok szerintem.
2021. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!