Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hays Salary Guide adatai...

A Hays Salary Guide adatai mennyire mérvadóak egy meglevő munkahellyel történő bértárgyaláson?

Figyelt kérdés

Vagyis mondhatom-e azt hogy azért kérek ennyit meg annyit, mert a Hays az én pozimat X bérszintre lövi be?

(és erre a cég meg mondhatja azt hogy mi az a Hays, sose hallottam még róla különben is el lehet menni?)


csak hát akkor nem értem mire is jók ezek a bériránytűk ha mindig az a vége hogy nem kell itt dolgozni.


2021. jan. 27. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem mérvadóak, nem érdemes ezzel jönni. Inkább azzal érdemes hogy mennyit fejlődtél, mennyivel lettél jobb stb.
2021. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na de azt se nagyon hallgatják meg, ill nem érdekel senkit, megmondják az értékelés joga az övék és majd akkor fejlődtél ha ők azt mondják.... vagyis soha mert ha ezt elismernék emelést kéne adni = sose ismerik el.
2021. jan. 27. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmész dolgozni máshova, ahol jóval többet fizetnek, ha nincs ilyen hely akkor meg ennyit ér a tudásod.
2021. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi troll gyenge próbálkozása. A Hays nem hivatkozási alap, hanem tájékozódási pont.
2021. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
VÉgigpörgettem, nem volt benne olyan, hogy alapítványi iskola dolgozó ágazati bére:(((
2021. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A Hays is átlagot közöl. Vannak cégek, akik alatta fizetnek, vannak, akik felette. Utóbbit kell megkeresni. Ha nem vesznek fel, akkor nem ér annyit a munkád.
2021. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehetsz sotet... Amikor azt kerdik h milyen berre gondoltal akkor mondasz egy szamot, es nem azzal erveled meg hogy a hays ezt dobta hanem hogy ugy gondolod jelenlegi tapasztalatod + kepzettseged alapjan hogy ezt erdemled...
2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"VÉgigpörgettem, nem volt benne olyan, hogy alapítványi iskola dolgozó ágazati bére:((("


Mert az köztudott, hogy 10 éve fix összeg. Nem emelnek. Felesleges beleírni. :D

2021. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én sosem indoklom meg, hogy mennyi a fizetési igényem. A boltban tán rá van írva az almára, hogy miért 600ftkilója?
2021. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mérvadó, a bértárgyalás nem külső hivatkozás alapján történik.

Elmondod, hogy mennyi az igényed és kapsz rá egy okét, vagy egy körülbelüli összeget vagy elküldenek.

2021. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!