Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Zepter? Irodai asszisztens...

Zepter? Irodai asszisztens allasra jelentkeztem, vissza is irtak, de az email-ben mar a Zepterrol van szo.

Figyelt kérdés
2014-ben dolgoztam naluk 1napot. Annyit birt a gyomrom. Most irodai munkat keresek, toborzo neven hirdetnek. Irtak a zeptertol, hogy jaj de jo hetfon online interju es csoportos eloadas. Vissza irtam, hogy en anno voltak naluk, oktatast teljesitettem, de nem volt fix fizetes igy eljottem. ( ertekesites lett volna) most azt irtak erre, hogy 2018 ota mar van fix fizetes, es ez irodai adminisztracio lenne... ha valaki sokat tanul, akkor azt jutalmazzak ( jutalek) de van fix fizetes. Nekem ez igy is eleg gyanus, rossz a tapasztalatom veluk. Ez is kamu lenne?! ( semmikepp sem akarok ertekesiteni, es fix fizetest szeretnek)

#jutalék #Zepter #kamu #asszisztens #irodai adminisztracio
2021. jan. 28. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szinte biztos kamu.
2021. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megbukott, ugyanis egy éve a barátnőmet is azzal etették be, hogy van fix fizu, egy hónap után meg még úgy kellett kicsikarnia belőlük, hogy miért nem jött fizetés.


Csicska cég, saját munkavállalóikat megtévesztik és hülyének nézik, naív embereket meg beetetnek, ha tudnak. Kerüld el messziről őket.

2021. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába.
2021. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Csoportos interjú és csoportos oktatás felvétel előtt nem létezik. A jelentkezőt illik megtisztelni azzal, hogy egyesével interjúztatják és mondják el neki a tudnivalókat. Ahol ezt nem teszik meg, ott tartanak attól, hogy nem éri meg egyesével foglalkozni az emberrel. Mert egy átverés az egész, és sok jelentkező inkább otthagyja őket. A munkába való betanulás is munkaidő alatt, fizetve kell hogy történjen, nem előtte. Ezért is baromság ez az "oktatás". Ugyanígy próbanap sem létezik.
2021. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

"Csoportos interjú és csoportos oktatás felvétel előtt nem létezik."


Pedig én voltam ilyenen 3-4-ünket interjúztattak egyszerre, átlagos semmitmondó gépkezelő munka volt nem ilyen mlm meg direct sales-es hülyeség.

2021. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4: a Zepter egy fos, de azért ne mondjunk ilyeneket, hogy nincs csoportos interjúztatás. Egy csomó multi tart ACkat, ahol kvázi versenyezteti a jelölteket, csoportos feladatokban.
2021. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Zepternél így keresnek embert, hogy különböző pozíciónévvel keresik ugyan azokat az ügynököket.
2021. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom szepen mondenkinek, akkor ugyanolyanok mint regen.. nem erik meg az ido fecserlest!
2021. jan. 28. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
#4 még a LIDL-ben is csoportos interjún voltunk 🤣
2021. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen Zepter féle szélhámosság még mindig létezik? Ez az ország nem tanul?

Már rég föld alatt kéne lenniük az ilyen csaló mocskoknak...

2021. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!