Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC vagy menő brókercégnél...

SSC vagy menő brókercégnél call center?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Frissen végzett közgazdász hallgató vagyok. Kaptam egy állásajánlatot egy nagyon jónevű multihoz, nagyon nagyon jó fizetéssel, home office lehetőséggel. A pozíció kontrolling elemző lenne, szóval tipikus ssc-s számvitel.

Egy brókercég is ajánlatot adott, elképesztően jó bérrel (az ssc-nél talán csak 1.5-2 év múlva keresnék ennyit, majdnem 100,000 ft különbség is lehet). A feladat azonban lecsupaszítva call center lenne, és nem látom, hogy ebből a feladatból át tudnám küzdeni magam komolyabb, pénzügyi elemzői feladatokba, míg az ssc-s könyveléssel legalább számviteli tapasztalatot szerzek.


Mindenképp akarok mesterre menni, de várni szeretnék 1-2 évet, mivel nem tudom, hogy közgazdaság-pénzügy-it vonalon melyikre gyúrjak rá, mert az az igazság, hogy mindhárom érdekel, és nem vagyok rossz egyikben sem.


Melyiket válasszam?



2021. jan. 29. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Privátban megírod, melyik brókercég?


Igazából azon múlik, hogy neves cég-e. Az SScvel az a baj, hogy a munka csak nagyon kis százalékát végzed, annyira szét van darabolva. Szóval ha a brókercégnél van továbblépési lehetőség, szerintem az hosszabb távon jó befektetés.

2021. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SSC és SSC között is van különbség. Pontosan melyik SSC-ről lenne szó? Privátban is elküldheted :)
2021. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!