Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel milyen munkát...

Érettségivel milyen munkát keresni?

Figyelt kérdés
Megpróbálkoztam több okj képzéssel egyiket se tudtam elvégezni. Nem tudtam leülni és tanulni. Az egyetlen kifogásom, hogy túlságosan szorongtam vagy depis voltam, hogy tegyek valamit a jövőmért. És egyre inkább közeledek a végső vizsga és van rá két hónapom és már így tudom hogy nem tudom megcsinálni. 24 vagyok ez már a harmadik okj képzésem amiben megbukok.

2021. febr. 2. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve így állsz hozzá, hogy "tudom, hogy nem tudom megcsinálni", akkor nem id fog sikerülni.

1) Vagy szedd össze, és embereld meg magad a hátralévő két hónapra.

2) Vagy keress olyan területet, ami motivál annyira, hogy el is végezd.

Ez, hogy szorongsz és depis vagy előre a jövőd miatt (amin változtathatnál most még, de ne hagyd egy ördögi körben magad emiatt), szinte magadba programozod a sikertelenséget.

Régebben a tesóm csinálta ezt, az "űgy sem fog sikerülni" mantrájával, és nekem kellett rászólni, hogy hagyja abba, mert ha így áll hozzá, akkor valóban nem is fog semmi sem sikerülni.

2021. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!