Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan munkát, amivel...

Ismertek olyan munkát, amivel lehet pár ezret keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kollégista érettségi előtt álló felnőtt vagyok, akinek elromlott a számítógépe, és sürgősen kellene pénz, a család sajnos nem tud támogatni, és infóból megyek emeltezni, tudtok tanácsot adni, hogy hol lehet 40 ezret összeszedni?Szekszárd és környékén, sajnos az ilyen meló diákon stb-n jelenleg nincs munka, én meg minnél előbb szeeretnék újra készülgetni, mert az emelt infó nem könnyű (legalábbis nekem) remélem jó helyre írtam a kérdést.

2019. febr. 6. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális munkánál nem hiszem, hogy találsz jobb megoldást. 40 ezer amúgy nem sok pénz, nem tudsz kölcsön kérni valakitől? Addig meg elmész melózni valahova.
2019. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs az ismerettségi körömben olyan,aki tudna segíteni.Nappali tagozatos diákként meg sehova nem vesznek fel részmunkaidőben, valami netes cucc, vagy nem tudom, már azon is filozofáltam, hogy vérplazmát, vagy spermát adok le, bár az elég elvetemült ötlet lenne
2019. febr. 6. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha lány vagy...
2019. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2019. febr. 6. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nappalis vagy, akkor van érvényes diákod is, így hétvégente vagy hétköznap délután, eltudsz menni diákszovetkezeten keresztül dolgozni. 1hét alatt meg lesz az új számítógép.
2019. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen Tescoba vesznek fel embereket, vagy mekibe részmunkaidőbe is. Próbáld meg ott.

Netes témát felejtsd el, pláne nem értem, ha azt mondtad elromlott a géped, hogyan dolgoznál neten?

2019. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Errefele semmmi munka nincsen, vagyis van, 8-12:00-ig van minden hétköznap, és mikor azt mondom, hogy hát az nem jó, mert nappalis vagyok, még olyanokat mondanak, hogy hát így nem lesz munkád.
2019. febr. 6. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a koplalás, sörösüveggyűjtés és visszaváltás, koldulás jöhetnek még szóba.
2019. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy még az, hogy eladsz pár ruhát, egyéb értéktárgyat, amit nélkülözni tudsz, és abból veszel gépet.


Annak idején én eladtam a régi számítógépemet kb. ennyiért és ebből az összegből utazgattam az országban, mikor felvételiztem egyetemekre.

2019. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol hétvégente. Egy csomó gyárban van lejhetőség arra, hogy csak hétvégékre megy be az ember, ilyen kisegítő jelleggel. 2-4 hétvégén elmész 12 órázni és megvan a kívánt összeg duplája, de lehet, hogy 3-szorosa is. Nálunk nagyon sokan csinálták ezt.
2019. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!