Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keress Angliába egy...

Mennyit keress Angliába egy biztonsági őr?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:29
 1/5 anonim válasza:
hát nem tudom pontosan megmondani, de itthon minimálbért kapnak, lehet hogy Angliában is az ottani minimálbért kapják, de szerintem még akkor is megérné kint biztonsági őrködni! mert szerintem tök mindegy hogy itthon nem tudsz félrerakni a fizetésedből, vagy kint Angliában, és ha kimész legalább megismered Angliát meg sok jó élményben lesz részed:D Nekem unokatestvérem volt kint most 2 évig Manchesterbe egy Burger Kingbe dolgozott a konyhán és havi 2000 fontot keresett ( 682 000 HUF/hónap) és ott ez egy nem nagy havi kereslet, persze tudott venni drága laptopot,plazma TV-t, drága telefont meg stb... de ott ezek alap dolgok hogy ilyenekre telik az embernek! :) szóval 1 szó mint 100 akármennyit keresel kint szerintem megéri kimenni és ott dolgozni! Magyarországnál CSAK jobb lehet!:)
2010. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyivel többet keresnél, annyival több elmegy a kinti életre. Anglia nem olcsó ország, az egyik legdrágább, szóval nagy lemondások árán tudnál jó sokat spórolni. Fontot itthon éri meg költeni, de ott kint nem.
2010. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anglia sem kánaán! Éttermi dolgozónak teljesen felesleges kimenni..szarnak egy kicsit kisebb pofon kb.
2010. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz a munkakörhöz nagyon jó angol tudás szükséges, fegyver vizsga, mert kint minden bizt. őr fegyveres..ha ezek megvannak talán van esély. De egyetértek azzal hogy Anglia drága ország, sokan kimennek, még többen jönnek haza mert nem jön össze semmi..ezért pedig nem éri meg kimenni! Sokan azt hiszik hogy majd kint megcsinálja a szerencséjét, a nagy lóf**t, kisebb vagyonba hogy kint minden engedélyed meglegyen egyebek, és közel sem biztos hogy megállod a helyed.
2010. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdésemet azért tettem fel mert több oldalon Angliába keresnek biztonsági őrt de fizetés nincs oda írva.Megéri e vagy nem az ember függő valaki még az itthoni kis bérekből is tud félretenni más meg egy órán belül elkölti mindenki más de köszönöm az eddigi válaszokat
2010. aug. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!