Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy társasházkezelőnek mennyi...

Egy társasházkezelőnek mennyi a fizetése havonta kb nettóban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mindenkinek ugyanannyi. De kb mennyire lehet számítani. Illetve mitől függ ez.

2021. febr. 10. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megállapodás kérdése, illetve attól függ nyilván, hány társasházat és hány lakást kezel az illető.
2021. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Tudom, hogy ezektől függ.

De akkor mennyi szokott lenni lakásonként vagy társasházanként?

Illetve mennyit szokott kezelni egy átlagos társasházkezelő?

2021. febr. 10. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes mértékben attól függ mennyit hajlandó fizetni a társasház, valamint hogy te mennyit vagy képes kitárgyalni magadnak. Bármennyi házad lehet, amennyit meg tudsz szerezni.
2021. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És körülbelüli értéket tudsz mondani? Durván mennyi szokott lenni?

Vagy ha nem is konkrét számot, akkor nagyjából mettől-meddig szokott mozogni?


Ezt csak azért kérdezem, mert nekem tényleg halvány lila fogalmam sincs erről. Most tanulok társasházkezelőnek és jó lenne tudnom, hogy kb mennyi fizetésre számíthatok majd.

2021. febr. 10. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Albetétenként 1500-2000Ft-tól, de rengeteg módosító tényező lehet.
2021. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Régebbi cikk, de nagyjából kiindulásnak jó alap lehet.


Én pl. 7000Ft-ot fizetek közös költségnek, nem hiszem, hogy ebből 1600Ft menne a képviselőnek. Szerintem olyan 10% körüli összeg, szóval az én társasházamnál kb. 20-25 ezer körüli összeg lehet a képviselő díja.

2021. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!