Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TikTokon hogy lehet valakiből...

ASegélyember kérdése:

TikTokon hogy lehet valakiből influencer? Mennyi követő kell hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval tulajdonképpen a menetére lennék kíváncsi. Mert voltak hirdetőportálok ahol azt olvastam hogy neked kell keresned embereket (márkákat)akiknek reklámozhatod a termékeit. Van ahol meg azt hogy ők keresnek meg téged. Tisztába akarom tenni a dolgokat hiszen mindenki mást mond. Olyat is hallottam hogy februártól 10 ezer követő felett fizet a TikTok de egyre többen mondják hogy ez kamu. Valaki hozzáértő elmagyarázná hogy a magyarok jelenleg hogy keresnek pénzt a TikTokkal ?Meg úgy ezt az egészet.Ezt a 10 ezer felettit elvileg hivatalos TikTok oldalán olvasta az illető, ha valaki esetleg megtalálja az belinkeli?Szimplán csak érdekel mert sok időt és energiát ölök a videóimba és jó volna ha ezért járna is valami...de egyébként nem a pénzért csinálom, csak sose árt ha van😀

2021. febr. 11. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

"voltak hirdetőportálok ahol azt olvastam hogy neked kell keresned embereket (márkákat)akiknek reklámozhatod a termékeit."

Kis csatornánál így megy.


"Van ahol meg azt hogy ők keresnek meg téged."

Nagy csatornánál így megy.


"Olyat is hallottam hogy februártól 10 ezer követő felett fizet a TikTok de egyre többen mondják hogy ez kamu."

Egy picikét erőltesd meg magad, és próbálj gondolkodni. Talán sikerül rájönnöd az igazságra.


"Szimplán csak érdekel mert sok időt és energiát ölök a videóimba és jó volna ha ezért járna is valami..."

Brühühühü, más meg a terepfutásba vagy a vonatfotózásba öl sok időt és energiát, aztán még ő fizet, hogy csinálhassa. Hobbinak hívják. Tessék, itt egy lájk: 👍

2021. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs kőbe vésett törvény rá hogy mikortól lesz valaki "influenszer".
2021. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Inkább tanulj és legyen valami, amire számíthatsz.


Tudod ezeknek milyen jól fog mutatni az önéletrajzában, hogy youtuber meg tiktokos volt?


Bármikor megszűnhet az adott app, bármikor elvesztheti ezt a státuszt.

2021. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hanyagolok semmit a TikTok miatt de elég igazságtalan hogy amerikai picsarázós idióták azzal hogy odaállnak a kamera elég és forognak kettőt milliókat keresnek nálunk meg még be se jött a creator fund
2021. febr. 14. 14:30
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Az élet nagyon sokszor nem igazságos. Szokj hozzá. :D
2021. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És itt nem csak rólam van szó..sokaknak kijárna még de ide semmit se hoznak be mert “fhujj magyarok” de azért azzal tudnak villogni hogy tanulják a nyelvünket
2021. febr. 14. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Pont úgy mondom mintha egy magyarnak nem lenne csiliom más lehetősége, instagram, youtube, onlyfans, tudom is én. Ez csak ilyen szarreszelés hogy fogjuk rá másra a saját siekrtelenségünket.
2021. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mióta sikertelen egy 700 ezer követős tiktokos pl áruld már el? Szeretném tudni😅😅vicc vagy
2021. febr. 15. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Nincs mit elárulnom, mert nem ezt mondtam. Szövegértés egyes.
2021. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...


"Ez csak ilyen szarreszelés hogy fogjuk rá másra a saját siekrtelenségünket."


Ezt rád értettem, nem pedig a "700 ezer követős tiktokos"-ra, bár fingom nincs kicsoda, de nyilván nem te vagy az.


Tehát aki akar az magyarországon is lehet sikeres influenszer, csak nézz köbe a neten, tiszát lehet belőlük rekeszteni. Az hogy mondjuk te éppen nem vagy az, nem a tiktok monetizációs rendszerének a hibája.


Tetszik már érteni?

2021. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!