Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a rengeteg (java)...

Mi ez a rengeteg (java) programozós fizetős tanfolyamon hirdetés a facebook-on? Van ezeknek értelme?

Figyelt kérdés
Soter line oktatási központ, codeberry, greenfox, tanulj "válságálló szakmát"/"mire kinyitnak a kávézók java programozó leszel"/készülj fel a jövőre és tanulj scrum master-nek" és ehhez hasonló kismillió programozós kurzushirdetés jelenik meg folyamatosan a facebook hirfolyamomon. Eddig azt hittem, hogy programozást normális pti szakon van értelme tanulni mint a bme vagy óbudai egyetem és nem ilyen "válságálló" bootcamp tanfolyamokon. Komolyan manapság bárkiből lehet programozó?

2021. febr. 13. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
Én hiszek a kétpipás trollnak, meg lehet keresni nettó 700 ezer forintot egy Java tanfolyam után... Németországban. Ez a havi 3000, évi 36000 eurós bruttó persze elég szegényes egy német programozónak. Ez a "greenfoxos", "bruttó 350 ezer ft-os" fizetés ottani megfelelője...
2021. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Az összes lepontozó szerencsétlen remélem a programozáshoz jobban ért, mint a német fizetésekhez, bár nem bízom bennetek túlzottan :))))
2021. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!