Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a rengeteg (java)...

Mi ez a rengeteg (java) programozós fizetős tanfolyamon hirdetés a facebook-on? Van ezeknek értelme?

Figyelt kérdés
Soter line oktatási központ, codeberry, greenfox, tanulj "válságálló szakmát"/"mire kinyitnak a kávézók java programozó leszel"/készülj fel a jövőre és tanulj scrum master-nek" és ehhez hasonló kismillió programozós kurzushirdetés jelenik meg folyamatosan a facebook hirfolyamomon. Eddig azt hittem, hogy programozást normális pti szakon van értelme tanulni mint a bme vagy óbudai egyetem és nem ilyen "válságálló" bootcamp tanfolyamokon. Komolyan manapság bárkiből lehet programozó?

2021. febr. 13. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van olyan példa ahol van értelme. Nekem volt olyan építőmérnök ismerősöm aki 10 év közmű tervezés után egy ilyen váltással lett pálya elhagyó. Matekos alapjai megvoltak erősen plusz szakmai angollal sem volt baja. Fél év gyors talpaló az alapokhoz elég volt neki egy junior pozihoz ahol rengeteg tanulás várt még rá. De asszem azóta is ezt nyomja.
2021. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nettó 700-800 ezret lehet kezdőként is keresni vele, persze hogy megéri
2021. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hol?


NETTÓ? 700-800? KEZDŐKÉNT?

2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A mesében.
2021. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

A FB hozzád idomítja a hirdetéseit.


Egyébiránt volt egy időszak, amíg fel tudott szívni sok gyorstalpalóst a piac. De az az idő már elmúlt, beteltek a helyek, most tapasztalt emberekből van hiány.

2021. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. Ez a sorozat legalább annyit ér, mint a fizetős képzések.

[link]


A tanfolyamok előnye, hogy tudnál kérdezni. De, ha online tartják 15-20 embernek, nem biztos jut rád elég idő, figyelem.


Pár UDEMY-s vagy hasonló alapozó kurzus után egyébként is autodidakta módon kéne tanulni.

2021. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Miért ne lehetne bárki program matyi? A szocializmusban volt utoljára divat, hogy csak az lehettél ami az apád, nagyapád volt, ma már sehol nem feltétel. Még az állami posztkomcsi vállalatoknál sem. Ha rendőr akarsz lenni, akkor nem vagy, hátrányban ha nincs rendőr a rokonságodban, ugyanígy mehetsz vasutasnak is annak ellenére, hogy nagyapád nem volt bakter. Mindig vannak népszerű szakok, volt amikor mindenki vasutas akart lenni, volt amikor ügyvéd, most épp a programmatyik és az influencerek világát éljük. Végigseggeled a tanfolyamot és tádám! Programmatyi vagy.
2021. febr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

:D programmatyi lehetsz 😄 1 én után, de sokat nem ér!

Amúgy a diploma sem garancia.


Valakinek van érzéke hozzá, valakinek nincs. Rengeteg okoskodó programozó van, tudjátok mint a focinál - meg a vírusnál, mindenki ért hozzá.

Sokan azt hiszik, hogy a netes keresésről szól csak a fejlesztés, de nem!

2021. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem több kezdő ismerősöm is nettó 700-at kapott programozóként, szintén magam is. nem tudom mit szerencsétlenkednek azok akik ezt nem hiszik. dolgozni kellene nem rinyálni
2021. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

2:

Hol? Legközelebb letagadom a 8 év Java tapasztalatomat, meg a diplomámat is, hátha kezdőként többet kapok...

2021. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!