Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő volán...

Mennyit keres egy kezdő volán sofőr szabolcs megyében?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keveset. Nálunk, a budapesti cégnél sokan vannak Szabolcsból, és 160-170 ezer nettóról beszélnek. Ezt ők mondták.
2021. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az karcsú, aszthittem azért 250 megvan
2021. febr. 15. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít a gyakorlat, milyen járat, mennyi az óra, juttatások, ez-az. De nem véletlenül dolgoznak annyian Budapesten.
2021. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem cimborám 2019ben mondta 150 nettót keres a Volánnál, Nógrád megyében két megye azonos szegény azért írtam. Elmondta ,hogy Nógrádból sokan napi több órát utaznak BPre ,hogy normális fizetést kapjanak.


Nemhiába alig találnak buszvezetőt, de sajnos szegény megye, így ennek is örülni kell.

2022. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!