Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hol, és merre...

Szerintetek hol, és merre lehet elindulni, elhelyezkedni HR-es területen kezdőként, Budapesten vagy éppen Pest megyében?

Figyelt kérdés
Professionon, és egyéb oldalakon rengeteg helyre jelentkezek, viszont a 99%-a a cégeknek nem is válaszol. Aki válaszol, azok pedig nappali tagozatos gyakornokokat keresnek minimálbérért. Nekem már van egy diplomám és most mesteren, levezőn csinálom az emberi erőforrás tanácsadó szakot. Esetleg lenne ötletetek? Cégek, elérhetőségek, e-mail címek? ha esetleg tudtok, jöhet nyugodtan privibe is. Nagyon szépen köszönöm!

#cég #állás #kezdő #HR #álláskeresős
2020. aug. 4. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Roche pl elég sok HRest keresettnemrég. Citi is
2020. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Citi-nél általában Senior van, ami már több éve a szakmában dolgozó személy. A Roche-hoz is próbáltam pályázni. Tőlük még várom a választ (ha kapok)...
2020. aug. 4. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:

A helyzeted nem nagyon segíti a gazdasági válság sajnos. A Professionről én sem kapok semmilyen visszajelzést, LinkedInről nagyobb arányban hívnak be.


Esetleg Facebookon lépj be a HR-és munkák csoportba és írj ki egy korrekt bemutatkozást.

2020. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"levezőn csinálom az emberi erőforrás tanácsadó szakot"


Ezt kétszer is el kellett olvasnom, hogy elhiggyem.

Te azt tanulod ami miatt az amatőröket kérdezed. Te hamarosan szakember leszel ebben a kérdésben, diplomával hivatalos papírral. Neked kellene másoknak tanácsot adni másoknak ilyen kérdésekben.

Kinek kell jobban ismerni az álláskeresési módszereket mint egy emberi erőforrás tanácsadónak ? Bocs.

2020. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-mas. Köszönöm a tanácsot! A Linkedint én is használom. A Facebookon is pár csoportba benne vagyok, de a kiírást megpróbálom! Köszi!:)


4-gyes:

A vírushelyzet utáni elhelyezkedés nem olyan egyszerű a különböző szakmákkal. Rengeteg helyen volt leépítés. Több a munkanélküli, mint a nyitott pozíció. Egy hr-es nem teremt fizikailag új munkahelyeket (épít pl. Gyárakat, üzemeket, irodákat). Egy pozícióra többszörös a túljelentkezés. Egyébként egy jó hr-es nyitott a különböző megoldásokra, ha erre gondolsz.

Illetve a gyakorlat az sokszor más, mint, ami a könyvekben van. Szerintem nem gond, ha valaki a tanult szakmában szeretne elhelyezkedni. Egyébként több lépcsőből áll pl. Gyakornok, junior, senior, stb. Szóval sajnos Te a válaszoddal nem tudtál segíteni. :( máskor kérlek kicsit jobban gondold át, hogy mit írsz....

2020. aug. 4. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Te meg kérlek, szállj le a magas lóról, kicsit feltételezz többet a beszélgetőpartnerről. (Azért a karrier rovatban nem kell nekünk HRes, hogy megmagyarázza a senior szó jelentését, elmondja, hogy a HRes nem teremt munkahelyet stb.)
2020. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az előző kommented miatt nem tudok többet feltételezni.

A lényeget nem értetted meg (lehet nem olvastad el kétszer...). Nem tudom miért írsz, ha segíteni nem tudsz, csak kritizálni próbálsz. :))

Szia.:)

2020. aug. 5. 07:35
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Facebookon lèpj be a HR-es csoportokba, a fejvadász cégeknek nevezett barátnői gittegyleteknèl dolgozó csajok Randstad,Beck and Partners stb.szívesen segítenek más csajoknak is HR-es munkákban bármilyen végzettséggel,különösen,ha nincs barátnőjük az adott munkára.Ha fèrfi vagy,akkor ez nem működik,a csajok kevèsbè segítenek HRes állásoknál,hanem inkább más pozíciókban, pl.programozó stb...
2020. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az egyes voltam, okoska.


6os

2020. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!