Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az olyan ember...

Szerintetek az olyan ember akik több mint 100 millió forintos házban élnek és minden héten váltogatják a prémium kategóriás autóit azok tisztességes úton szerzik a pénzüket?

Figyelt kérdés

A szomszédom konkrétan ilyen. Már önmagában brutál luxusban él a palotáját nézve. Ezek mellé még minden héten újabb autót hoz haza. Egyszer egy gyönyörű mergát SUV változatban, másik héten Audi A8, harmadik héten R8-as és így tovább....


Mit gondoltok? Van Magyarországon olyan tisztességes munka amiből ez az életszínvonal megengedett vagy azért ehhez kell valami kis seftelés a háttérbe?



2021. febr. 16. 06:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#10 Dehogy jelentem! Nem vagyok irigy örülök a sikerének :)


Csak érdekelt mi a gyk véleménye erről :D

2021. febr. 16. 08:26
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

Rogán Antal "feltalált" valamit és azért gazdagodott meg.

Értsd:egy programozót megbízott, hogy csináljon valami gagyi biztonsági szoftvert, azt levédették, és most kb minden kormányzati IT rendszer azt veszi meg milliárdokért.


A barbija meg az ország legnagyobb földbirtokosa lett,hitelre mert kockáztatni kilépni alkalmazotti létből.

Értsd:5% önerőre és fedezetre, 1,5 milliard hitel.


De ez jól van így a válaszok szerint semmi közöd hozzá.

Ha gazdag embert látsz egy bünözőt láthatsz magad előtt aki tudja hogyan kell a rendszerben levő réseket kihasználni anélkül hogy lebuknaa illetve lebukhat de akkora kapcsolati tőke van hogy mindegy.

Max 10% becsületes

2021. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Ok lepontoztatok pedig normális választ adtam, én is lepontozok mindenkit😛
2021. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
Kamu. Aki ilyen színvonalon él annak nem olyan szomszédai vannak, mint a kérdező.
2021. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
#14 :)
2021. febr. 16. 09:01
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
8-as vagyok. Miért lenne kamu? A falunkban / utcánkban is / van 15 milliós ház és 100+ milliós is nem is egy . Viszonyításként a kockaházak 20-30 között vannak a környéken.
2021. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2021. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%
Azt írta, hogy a cigány putriban lakik. Cigány putriban 100 milliós ház. Az autóit meg hetente(!!) cserélgeti. Ja tényleg nem kamu. :D
2021. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
Programozó lehet. Naponta 2 órán keresztül pötyög a számítógépbe és pár év alatt összejön a 150 milliós ház.
2021. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#18 majd keress már települések weboldalán szegregátumokkal kapcsolatos fejtegetéseket (leginkább régi iratok lesznek, amiknek valamiért muszáj volt publikusba menni), és nézd meg mapsen műhold nézetben az adott negyedeket! A legritkábban fogsz olyat találni, amit ne törne meg itt-ott egy-egy lehetetlen színűre pingált hodálypalota, természetesen a műholdképen is épp kisebb autókaravánnal körbehányva. De azért biztos kamu, persze.
2021. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!